آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

فناوری پروجکشن و تخته وایت برد شیشه ای

آیا می‌دانستید که فناوری پروجکشن از سال 1659 وجود داشته است؟ این فناوری توسط دانشمند هلندی کریستین هویگنس اختراع شد، او از یک آینه مقعر برای تاباندن ماهرانه­ی نور از یک لامپ بر روی یک صفحه شیشه ای استفاده کرد و جلوه پروجکشن را ایجاد کرد.

ابزار ارتباطی کلاسیک و مدرن

چند صد سال بعد از دوران مدرن،  فناوری پروجکشن به این صورت در می آید: کار هنری جذابی که آخر هفته گذشته دیدید، سخنرانی استادتان در کلاس، فیلمی که اخیراً دیده اید، یا شاید صفحه نمایشی که در جلسه کاری هفته گذشته روی صفحه نمایش بزرگ مشاهده کردید. فناوری پروجکشن در همه جا وجود دارد و می توان از آن به روش های خلاقانه بی شماری استفاده کرد. بسیاری از محصولات متنوع و تخته های شیشه ای شرکت آی تک برد این قابلیت را دارند که از فناوری پروجکشن استفاده کنند. در هر فضایی که هستید و هر ایده ای که برای برقراری ارتباط نیاز دارید، محصولات آی تک برد گزینه های نمایش بصری همه کاره و با کیفیت بالا ارائه می دهند.

چرا پروجکشن؟

چه یک ایده مفهوم سازی داشته باشید یا یک اثر هنری یا پروژه یا پیشنهاد تجاری داشته باشید، ارائه یک نمایش بصری روی مخاطبان تأثیر ماندگارتری دارد. در مقایسه با تلویزیون‌ها یا مانیتورها، استفاده از فناوری پروجکشن برای چشم بیننده کمتر اذیت کننده است و فشار کمتری ایجاد می‌کند و همچنین امکان تمرکز طولانی‌تری را فراهم می‌کند.

وقتی صحبت از گزینه‌های پروجکشن به میان می‌آید، مجموعه‌ای از محصولات در بازار وجود دارد، مانند وایت برد استاندارد یا صفحه‌نمایش پروجکشن قابل چرخش. هر دوی این موارد کار را انجام می دهند، اما اگر به شما بگوییم گزینه ی بهتری داریم، چه؟

چرا تخته‌های وایت برد شیشه ای آی تک برد؟

تخته‌های شیشه‌ای پروجکشن آی تک برد از یک تکه اکریلیک با ورقه‌های شفاف در دو طرف تشکیل شده‌اند – ورق بالایی آنقدر مات است که مانع از رسیدن نور مستقیم به چشم شما می‌شود و ورق پایینی شفافیت کامل را ایجاد می‌کند. این ترکیب به میزان مناسبی از نور اجازه عبور می دهد و به تصویر پروژکتور اجازه می دهد آن را منعکس کند.

هنگامی که تخته شیشه ای دارید، پروجکشن بسیار ساده است: درست مانند یک صفحه نمایش استاندارد، پروژکتور خود را به سمت تخته شیشه ای بگیرید و ارائه خود را شروع کنید.

در مقایسه با سایر گزینه های صفحه نمایش پروجکشن، محصولات آی تک با استانداردهای با کیفیت بالا، مواد براق و مدرن و طیف وسیعی از گزینه های دلخواه از بقیه متمایز هستند. با آی تک، می‌توانید از میان مجموعه‌ای از اندازه‌ها، شکل‌ها و رنگ‌ها خلاقانه انتخاب کنید. هنوز مطمئن نیستید؟ چند دلیل دیگر که چرا تخته های شیشه ای مناسب هستند را در زیر ببینید:

  • تصاویر وایت برد شیشه ای واضح تر از هر ماده دیگری هستند که برای نمایش استفاده می شود
  • محصولات آی تک برد تحت تاثیر شرایط نور محیطی قرار نمی گیرند
  • بر خلاف صفحه نمایش های پروجکشن سنتی، حتی با چراغ های روشن نیز می توان صفحه را دید
  • وایت برد های شیشه ای به راحتی تمیز و نگهداری می شوند
  • وایت برد های شیشه ای آی تک برد از موادی ساخته شده اند که قابل نوشتن هستند، بنابراین می توانید ارائه خود را در در لحظه برگزار کنید و ارتباط بصری با مخاطبان برقرار کنید.

ایده های پروجکشن خود را از امروز شروع کنید

ما مفتخریم که اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما نه تنها به مشتریان روند کاری خلاقانه می دهد، بلکه برای سال های آینده نیز عالی به نظر می رسند. بازی ارتباط بصری خود را شروع کنید و با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید تا ببینید چگونه می توانید یک وایت برد شیشه ای برای خود تهیه کنید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *