آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

محیط کاری‌تان را با وایت بردهای شیشه‌ای سفارشی، زیبا کنید

در طراحی اداره اغلب ظاهر و عملکرد در تضاد هستند. از فضای دیوارتان برای زیبا و دوستانه به نظر رسیدن دفترتان به وسیله علائم، آمار یا لوازم زینتی استفاده می‌کنید؟ یا از فضای دیوارتان برای بهبود خلاقیت و همکاری به وسیله نصب کردن یک تخته وایت‌برد استفاده می‌کنید؟ ما این مشکل شما را حل کرده‌ایم: با تخته‌ وایت‌برد‌های شیشه‌ای به همراه طرح سفارشی، دیوارتان هر دو نقش را می‌تواند ایفا کند.

وایت‌برد‌های شیشه‌ای جذاب‌تر هستند و نگاه کردن به آنها از وایت‌برد‌های عادی جالب‌تر است. آنها می‌توانند لوگوی شرکتتان را نشان دهند، یا یک تصویر زیبا، یا هر چیزی که به ذهنتان خطور می‌کند. می‌توانید این تخته‌ها را به تقویم، جدول یا نمودار فروش تبدیل کنید-هر چیزی که صلاح بدانید. اینکار دفتر یا محیط کاری‌تان را بدون مختل کردن عملکرد برای کارمندان یا جلساتتان، برای مراجعه کنندگانتان جذاب خواهد کرد.

مزیت‌های وایت برد شیشه‌ای

وایت‌برد‌های شیشه‌ای ما تمام کاربرد‌های تخته‌ وایت‌برد عادی را دارا هستند، آنها مگنتی هستند و آسان تمیز می‌شوند. آنها دوام بیشتری از وایت‌برد‌های عادی دارند، و پس از استفاده از ماژیک‌ها تیره نمی‌شوند. همچنین، نیازی نیست که نگران این باشید که اگر کسی به طور تصادفی از ماژیک دائمی استفاده کرد، وایت‌بردتان به طور دائمی آسیب خواهد دید. بر روی وایت‌برد‌های شیشه‌ای سفارشی ما، ماژیک دائمی با مقداری الکل پاک خواهد شد.

کجا می‌توانم وایت‌برد شیشه‌ای‌ام را آویزان کنم؟

 از آنجایی که وایت‌برد‌های شیشه‌ای با استفاده از پایه به دیوار بسته می‌شوند، برای نصب وایت‌برد‌های ما نیازی نیست که دیوار صاف یا هموار باشد. فرقی نمی‌کند که دیوارتان بتنی، گچی، پلاستر یا حتی آجری باشد، ما فضای دیوارتان را برای شما کاربردی خواهیم کرد. از وایت‌برد‌های شیشه‌ای و سفارشی ما برای تبدیل هر دیواری به سطحی زیبا و قابل نوشتن استفاده کنید.

چگونه وایت‌برد‌های شیشه‌ای سفارشی درست می‌کنید؟

 برایتان سؤال است که ما چگونه هر وایت‌برد شیشه‌ای را منحصر به فرد درست می‌کنیم؟ ما با یک صفحه بسیار سبک و کاملاً شفاف از شیشه‌ی آبداده‌ی مقاوم شروع می‌کنیم که همچنین لبه‌هایش هم برای امنیت شما گرد شده است. سپس ما طرح سفارشی شما را در پشت شیشه به کار می‌بریم. با این کار، طرح سفارشی یا لوگوی شما به آسانی دیده می‌شود و از دست جوهر ماژیک، پاک‌کن‌ها یا تمیزکننده‌ها در امان است. این کار به شما و تیم‌تان اجازه می‌دهد هر‌چقدر که بخواهید بنویسید و پاک کنید بدون اینکه نگران آسیب دیدن طرح‌تان باشید. ما تخته‌ را با اضافه کردن پشتیبان فولادی با درصد کربن بالا کامل می‌کنیم، که مقاومت بیشتری ایجاد می‌کند، زنگ نمی‌زند، از طراحی حفاظت می‌کند، و به تخته خاصیت مغناطیسی مطلوب را می‌دهد.

طراحی وایت‌برد شیشه‌ای سفارشی شما

چه ایده واضحی برای طراحی وایت‌برد شیشه ای جدید خود داشته باشید و چه در مرحله طراحی در جستجوی ایده باشید، تیم طراحان باتجربه ما می‌توانند با شما در مورد این فرآیند صحبت کنند و به ایجاد طرح وایت‌برد شیشه‌ای سفارشی کمک کنند که مطابق اهدافتان و محیط کاری شما باشد. در مورد طرح‌ها، ما هر چیزی که بخواهید را می‌توانیم بر روی شیشه پرینت کنیم. پیشنهاد ما به شما این است که از تصاویری استفاده کنید که مقداری ساده‌ترند و فضای زیادی برای نوشتن دارند. گزینه دیگر این است که چندین تخته کنار هم نصب کنید، آنهایی که تصاویر پیچیده‌تر دارند در دو طرف و تخته‌هایی که رنگ ثابت دارند در وسط قرار بگیرند. طراحی هر چیزی که باشد، ما مطمئن می‌شویم که کیفیت تصویر حداقل ۴۰۰ ppi (پیکسل بر اینچ) باشد تا پس از پرینت گرفتن تمیز و مرتب به نظر برسد.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *