آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

چگونه محصولات شیشه آی تک برد می توانند کسب و کار شما را بهبود بخشد؟

آیا می دانستید که آمریکایی ها در سال 2018 از بیش از 12 میلیون تن محصولات شیشه ای استفاده کردند؟ شیشه چنان ماده رایجی است که بسیاری از مردم در سراسر جهان همیشه از آن استفاده می کنند بدون اینکه لحظه ای به آن فکر کنند. از ظروف غذا، بطری ها و ظروف شیشه ای گرفته تا اقلام خانگی و صنعتی، شیشه بخشی از زندگی روزمره اکثر مردم است. این مواد تقریباً در همه جا وجود دارند، اما آیا می دانستید که شیشه می تواند به بهبود فضای کاری شما نیز کمک کند؟

چه به دنبال گسترش برند خود باشید و چه به سادگی بخواهید در مورد نحوه شخصی سازی محیطتان توسط تخته وایت بردهای شیشه ای یاد بگیرید، آی تک برد می تواند به شما کمک کند. چند مورد از اصول اولیه ای را که به شما در شروع طراحی دفتر و برندسازی کمک می کند در زیر بخوانید.

آگاهی از برند

مشتریان باید به سادگی بتوانند یک کسب و کار را با دیدن رنگ ها و الگوهای آن تشخیص دهند. برای مثال، اگر رنگ قرمز و سفید دیدید، ممکن است یاد کوکاکولا بیفتید. نکته کلیدی برای اینکه مشتریان کسب و کار شما را با رنگ‌های لوگو و برند شما مرتبط کنند این است که این عناصر را در تمام نقاط تماس (تاچ پوینت)، چه داخلی و چه خارجی، اجرا کنید. در مورد برند شما نباید تردیدی وجود داشته باشد، و استفاده از شیشه های رنگارنگ ما در طراحی دفتر شما می تواند به ارتقای شرکت شما و با ثبات تر کردن برند شما کمک کند.

با سیستم تطبیق رنگ آی تک برد، می‌توانیم قدرت شخصی سازی رنگ را به طور کامل به مشتریان ارائه دهیم. رنگ شما هر چه باشد، ما می توانیم یک تخته شیشه ای سفارشی، ممتاز و قابل نوشتن برای فضای شما ایجاد کنیم که برند شما را جلوه گر کند. حتی یک قدم بیشتر، می‌توانیم آرم‌ها و طرح‌های شرکت را به هر یک از محصولات خود اضافه کنید. قرار دادن تخته وایت برد شیشه‌ای دارای لوگو در اطراف فضایتان به‌طور استراتژیک، هویت کسب‌وکار شما را هم برای کارمندان و هم برای مشتریان نشان می‌دهد.

روانشناسی رنگ

آیا می‌دانستید رنگ‌ها می‌توانند بر ذهن و احساسات افراد تأثیر بگذارند؟ به عنوان مثال، قرمز می تواند هیجان را بیشتر کند، و آبی می تواند افراد را آرام کند. هنگام تزئین فضای خود، در نظر بگیرید که کدام رنگ شیشه با هدف اتاق شما مطابقت دارد. آیا می خواهید مردم با هم همکاری کنند و چیزی را خلق کنند؟ یا هدفتان آرامش و استراحت است؟ آیا می خواهید برای مشتریانی که وارد فروشگاه شما می شوند، احساس شادی ایجاد کنید؟ از شیشه های رنگی به نفع خود استفاده کنید و محیط شخصی سازی شده خود را ایجاد کنید.

دسته بندی و مطابقت

هنگامی که رنگ های مناسب برای کسب و کار خود را شناسایی کردید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که تصمیم بگیرید کدام محصول شیشه ای آی تک برد برای نیازهای خاص شما بهترین است و آن را در کجا قرار دهید تا بهترین استفاده را داشته باشید. اگر دفتر کار بزرگی دارید، ممکن است استفاده از جداکننده ها یا شیشه های متحرک برای جدا کردن فضا به قسمت های کوچکتر یا استفاده از یک تخته شیشه ای متحرک برای اینکه کارمندان بتوانند ایده های خود در دفتر کار به یکدیگر منتقل کنند می تواند مفید باشد. در برخی موارد، کسب‌وکارهای مختلف می‌توانند از تخته‌های شیشه‌ای رنگی متعلق به چند برند برای تمایز بین بخش‌ها استفاده کنند، که باعث می‌شود در یک ساختمان بزرگ چیزی که می خواهید را پیدا کنید. به هر حال اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان در جریان باشد، آی تک برد محصولی دارد که به ساده‌سازی محیط به همان روشی که شما به دنبال آن هستید کمک می‌کند.

بهترین محصولات شیشه ای رنگی را بیابید

آی تک برد مفتخر است که تطابق رنگ و سفارشی سازی را برای مشتریان خود به ارمغان آورد و ما اینجا هستیم تا نه تنها از برند شما حمایت کنیم، بلکه آن را در فضا و محیط شما گسترش دهیم. محصولات ما را مرور کنید یا برای اطلاعات بیشتر امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *