آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

چرا باید از وایت بردهای شیشه ای رنگی استفاده کنیم؟

رنگ سفید، محبوب‌ترین رنگ در دنیای طراحی اداری است. این رنگ هنوز هم با ظاهری شفاف و کلاسیک به عنوان رنگ خنثی و معمولی محل کار پذیرفته شده است؛ اما چرا سفید؟ رنگی که به سادگی فاقد از جلوه‌ای است.

مطالعات تحقیقاتی نشان می‌دهد که پوشاندن دفتر با رنگ سفید و انتخاب میزهایی که رنگ خنثی و سطوح سفید دارند، در واقع تعداد اشتباهات کارمندان را افزایش می‌دهد و بهره وری در سراسر دفتر کاهش می‌یابد. اگر چه طراحی فضای سفید و خنثی می‌تواند دفتر را تمیزتر نشان بدهد و در بین فضای کاری فردی، تقارن ایجاد کند؛ اما این عمل در نهایت می‌تواند مانع کار کارمندان (و کسب و کار شما) شود.

بنابراین، راه حل این مشکل چیست؟ آیا دیوارها را با صورتی روشن، رنگ می‌کنید و چند کاناپه آبی روشن را در لابی دفتر قرار می‌دهید؟ آیا از کارمندان نظرسنجی می‌کنید تا ببینید کدام رنگ محبوب‌ترین است؟ اما این کار هم پاسخگوی این مشکل نیست. فضای کاری باید آگاهانه طراحی شوند.

استفاده از وایت برد های شیشه ای رنگی، راه حلی عالی برای اضافه کردن رنگ به دفترتان است. برای افزایش بهره‌وری نیازی نیست رنگ‌های روشن را انتخاب کنید، تنها باید رنگ را آگاهانه انتخاب کنید. با نصب تخته‌های وایت برد های شیشه‌ای ما در فضاهای اداری و اتاق‌های کنفرانس، نشان تجاری خود را ارتقا دهید.

زمانی که فضای اطراف افراد با رنگ‌های روشن احاطه شده باشد، کار در محیط کاری با بیشترین بهره‌وری همراه خواهد بود. با فناوری اختصاصی ما، می‌توانید طرح لوگوی خود را پشت تخته شیشه‌ای داشته باشید. این ویژگی با رنگی ساده که وضوح بالایی دارد، به دفتر شما نشاط می‌بخشد.

فرقی نمی‌کند طراحی و ویژگی‌های فرهنگی شرکت شما به چه صورت باشد،آی تک برد می‌تواند به افزایش بهره‌وری و افزایش زمان طوفان فکری از طریق تخته‌های شیشه‌ای رنگارنگ با بالاترین کیفیت در ایران به شما کمک کند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *