آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

آیا وایت‌برد هوشمند محصولی کاربردی است؟

در طول دهه گذشته، هزاران مدرسه در سراسر ایالات متحده میلیاردها دلار برای نصب وایت‌بردهای هوشمند در کلاس‌هایشان خرج کردند. اما امروزه، معلمین کمی از وایت‌بردهای هوشمند در کلاس‌هایشان استفاده می‌کنند، که باعث می‌شود این تکنولوژی منسوخ‌شده کاربرد اصلی‌اش را از دست بدهد و فقط یک تابلوی زینتی گران‌قیمت محسوب شود (یا در بهترین حالت، یک وایت‌برد گران‌قیمت). اما به چه علت؟

بر خلاف باور‌ عمومی، در واقع بکارگیری وایت‌برد‌های هوشمند در کلاس درس برای معلمان بسیار پیچیده و اذیت‌کننده است. دبیران برای به کار انداختن ماوس، قلم، تخته و پروژکتور برای استفاده در تدریسشان نیازی ندارند که ۱۵ دقیقه ابتدای کلاس را صرف درگیری با تکنولوژی بکنند. پیچیدگیِ وایت‌برد‌های هوشمند حواس دانش‌آموزان را در طول مدت کلاس پرت می‌کند، و این موضوع حتی شامل زمانی که معلمان صرف یادگیری کار با نرم‌افزار پس از هر بروزرسانی هم نمی‌شود.

بر اساس یک پژوهش اخیر، تکنولو‌ژی پیچیده‌ی وایت‌برد‌های هوشمند آنقدر باعث دردسر معلمان می‌شود، که آن‌ها در نهایت به سراغ تکنولوژی‌های قدیمی مثل گچ یا وایت‌برد‌های ساده می‌روند.

باید یک راه بهتری برای استفاده از پروژکتور روی تخته و نوشتن همزمان روی آن وجود داشته باشد، که به همین علت، مهندسین ما سه سال صرف تصور، طراحی و توسعه آن کردند. بر خلاف قطعات متحرک وایت‌برد‌های هوشمند، وایت برد شیشه ای یک ابزار ساده و مستقل است که کلاس درس را شلوغ نمی‌کند.

وایت برد شیشه ای مخصوص به معلمان اختیار کامل را می‌دهد، با داشتن عملکرد یک تخته شیشه‌ای و یک صفحه نمایش با کیفیت سینمایی، به معلمین اجازه می‌دهد تا همزمان روی تصاویرشان بنویسند و تدریس کنند.

ترکیب ساده‌ی نمایش پروژکتور و صفحه‌ی نوشتار سطح جدیدی از آموزش تعاملی را به کلاس می‌آورد. وایت برد شیشه ای بهترین شرایط یادگیری میان معلم و دانش‌آموز را فراهم می‌کند، تعاملی زنده و دو طرفه که روند آموزش را پیچیده نکرده بلکه آن را بهینه‌ می‌کند.‌

وایت برد شیشه ای ما را به شرایط ساده‌ای می‌برد، با در اختیار گذاشتن یک سطح نوشتاری شیشه‌ای که یک صفحه نمایش پروژکتور با کیفیت هم ارائه می‌دهد. پروژکتورتان را یکبار برای همیشه تنظیم کنید و دیگر نگران بیرون افتادن گوشه‌ی تصویر از تخته شیشه‌ای نباشید. بر روی اسلاید‌های پروژکتور بنویسید بدون اینکه منتظر قلم نوشتاریتان بمانید تا با وایت‌برد هوشمند متصل شود. به همان سادگی هم نوشته‌هایتان را پاک کنید، بدون نیاز به نگرانی درباره‌ی بسته شدن ماژول پروژکتور توسط غبار گچ یا ماژیک.

این محصول یکی از کاربردی‌ترین و با کیفیت‌ترین صفحه نمایش‌های دنیا است و همه این ویژگی‌ها را یکجا دارا می‌باشد. تکنولوژی تا به حال انقدر با وایت برد شیشه ای ساده نبوده است.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *