آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

در هنگام نصب وایت برد شیشه ای به چه نکاتی دقت کنیم؟

نکاتی برای نصب آسان تخته شیشه‌ای 

احتمالا برای نصب وایت برد شیشه ای خود هیجان دارید. فقط یک مشکل رو به روی انجام اولین پروژه شما روی این تخته وجود دارد و آن نصب تخته است. نصب تخته ممکن است فرآیند سختی به نظر برسد ولی تعدادی پیشنهاد برای شما جمع‌آوری کرده‌ایم تا این کار را تا حد ممکن ساده کنیم.

وسایل مورد نیاز خود را جمع آوری کنید

قبل از اینکه کار را شروع کنید، مطمئن شوید مداد، چسب برای نگه داشتن الگو، دریل و سطحی یکنواخت داشته باشید. اگر وسایل مورد نیاز خود را زودتر جمع کنید، می‌توانید تخته را بدون وقفه برای پیدا کردن وسایل مورد نیاز خود نصب کنید.

از کار‌ گروهی بهره ببرید

برای هر تخته به ابعاد 28× 48 یا بزرگ‌تر، پیشنهاد ‌می‌کنیم از دو یا چند نفر برای نصب تخته استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا تخته را محکم و صاف نگه دارید.

الگو را دنبال کنید

بسیاری از تخته‌هایی که با تخته پاک کن پاک می‌شوند با الگو همراه هستند که به تنظیم تخته روی دیوار کمک می‌کند. در نهایت سطح مد نظر خود را با بالاترین سطح تخته هماهنگ کنید.

با مداد نشانه گذاری کنید

پیشنهاد می‌کنیم وقتی که روی‌ دیوار نشانه گذاری می‌کنید از مداد استفاده کنید. این کار از ایجاد لکه جوهر پشت تخته (که ممکن است از پشت تخته شیشه‌ای قابل مشاهده باشد) جلوگیری می‌کند.

اگر سوال به خصوصی دارید، با مشاوران ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید با یکی از نمایندگان پاسخگویی به مشتری ما تماس بگیرید تا به سوالات شما پاسخ دهند. امیدواریم این نکات به شما کمک کنند تا فرآیند نصب تخته کمی راحت‌تر شده باشد.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *