آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

استفاده از شیشه در محیط آکادمیک و ورزشی

اخیراً، گروه بزرگی از مدیران پروژه از یک اموزشگاه شناخته شده با آی تک برد به بحث در مورد چالش های مختلف طراحی در محوطه آموزش پرداختند. در کمال تعجب، اکثر نیازهای آنها را می توان با محصولات استاندارد آی تک برد برآورده کرد. مشکلات پیچیده تر فقط با تغییرات جزئی محصولات استاندارد به محصولات سفارشی رفع می شد. بنابراین، پاسخ به چالش طراحی بعدی شما چیست؟ شاید پاسخ شیشه باشد.

  • در کلاس درس: چه در طراحی یک کلاس درس ساده با تخته های شیشه ای، چه یک محیط آموزشی فعال با سطوح متحرک، آی تک برد ابزارهای آموزشی با عملکرد و سبکی را برای درگیر کردن نسل Z ارائه می دهد. تخته های ثابت، متحرک، کشویی یا لولایی می توانند هر تنظیماتی را بهبود بخشند و فرصتی را برای تزریق رنگ و برند گرافیکی ارائه دهند.
  • صوتی/بصری: در حالی که تخته های شیشه ای سفید استاندارد بسیار رایج تر می شوند، افراد نمی دانند که دیگر نیازی به بیشتر کردن تجهیزات ندارند. محصولات آی تک برد هم یک سطح برای نوشتن تمام وقت و هم یک صفحه نمایش تمام وقت ارائه می دهد. زمانی که بتوانید هر دو برنامه را در یک محصول به دست آورید، دیگر نیازی به دو محصول مختلف نیست.
  • کاربردهای مشترک – وقتی پروژه های گروهی هستند، شیشه وجود دارد. از صفحه‌های نمایشی که به‌عنوان سطح نوشتار عمل می‌کنند تا سطوح شیشه‌ای روی شیشه کشویی که فضای نوشتن را به حداکثر می‌رسانند، آی تک برد هر اتاق را با ابزارهای نسل بعدی برای همکاری مجهز می‌کند. اکنون می توان فضاهای باز را با محصولات پیشرو تقسیم کرد. آیا راهرویی دارید که به مقداری «هیجان» نیاز دارد؟ یادگیری در همه جا اتفاق می افتد، بنابراین برای پشتیبانی از جلسات گروهی و جلسات مطالعه، این فضاهای انتقالی را با سطوح نوشتاری درخشان همراه کنید.
  • ورزش: اگر از یک فرد معمولی بپرسید که دانشگاه‌ها در کجا بیشتر شناخته می‌شوند، از هر ده نفر نه نفر می‌گویند: بخش «ورزش». و حق با آنهاست! نام تجاری امکانات ورزشی باعث می شود تیم شما قابل تشخیص باشد، اتاق شما خیره کننده باشد و برنامه شما برای افراد ورزشکار جذاب باشد. چه برای انجام بازی‌های دفاعی یا تماشای فیلم، آی تک برد آنچه شما نیاز دارید را دارد. یکی از جالب‌ترین داستان‌هایی که در مورد استفاده‌های نوآورانه از محصولات آی تک برد شنیده‌ایم اخیراً در یک تیم فوتبال اتفاق افتاد. مشکل چه بود؟ مربیان مجبور بودند هر بار که ورزشکاران جدید برای بازدید می آمدند، تابلوهای خود را از اطلاعات مربوط به ورزشکاران را پاک می کردند … که اغلب اتفاق می افتاد. وقتی وایت برد شیشه ای را دیدند، فهمیدند که مشکلشان حل شده است. آنها می‌توانند در مورد جذب ورزشکاران در تمام طول روز استراتژی داشته باشند، سپس اطلاعات را با فشار دادن ساده صفحه شیشه‌ای پنهان کنند.
  • معماری: آی تک برد این توانایی را دارد که شیشه را به هر شکلی برش داده و آن را در فضای داخلی شما ادغام کند. تم طراحی خود را روی هر سطحی با گرافیک‌های پروژه‌ای و رنگ‌های مکمل ادامه دهد. دیوارهای خود را با رنگ های مردم پسند زیبا کنید. خطوط زمانی تاریخی را ترسیم کنید. مشارکت اهداکنندگان با زیبایی شیشه نمایان کنید.
  • سفارشی سازی: آیا یک سری برنامه های کوچک دارید که به نظر نمی رسد محصول استاندارد آی تک برد جوابگوی آن باشد؟ آی تک برد به طور مرتب با شما و پیمانکارانتان کار می کند تا راه حل عالی را با استفاده از شیشه ایجاد کنید. یک نمونه کامل از این… تیم های فوتبال! یک تیم فوتبال در حال بازسازی اتاق رختکن مهمانان خود بودند و متوجه شدند که خدمه پلاک های نام را که قصد استفاده مجدد از آنها را داشتند، دور انداختند. آن ها با ترس و وحشت زیادی تماس گرفتند، آی تک برد در زمان کوتاهی توانست دقیقاً همان چیزی که نیاز داشتند را بسازد – پلاک های نام سفارشی. و چیزی که این پروژه را حتی بهتر کرد این بود که پلاک‌های نام، برخلاف تابلوهای سفید قدیمی‌شان، هرگز لکه‌ نمی‌گیرند، بنابراین می‌توانند آنها را برای یک عمر بدون نیاز به تعویض نگه دارند.

تابلوها، شکل ها، طرح های گرافیکی، شیشه روی سقف؟ شما نام ببرید، آی تک برد می تواند به شما کمک کند تا آن را بسازید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *