آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

چهار چیزی که شاید راجع به وایت‌بردهای شیشه‌ای آی تک ندانید

وقتی مشغول گشت‌زنی هنگام خرید وایت‌برد شیشه‌ای هستید، شاید شباهت‌های کاربردی بین برندهای مختلف محصول پیدا کنید، به هر حال خیلی از مشتریان فقط دنبال سطحی برای نوشتن هستند که بزرگ‌تر از دفتر یادداشت باشد. ولی آیا می‌دانستید که با داشتن وایت‌بردهای شیشه‌ای آی تک چیزی بیش از کاربرد نصیبتان می‌شود؟

ما مفتخریم که کیفیتی ارائه می‌دهیم که نیازهای پایه را شامل می‌شود و حتی بیش از این به موارد اضافه‌ای افتخار می‌کنیم که فراهم کرده‌ایم تا مطمئن شویم یک وایت‌برد شیشه‌ای فراتر از عادی ساخته‌ایم: از تأمین مواد اولیه گرفته تا تحویل مستقیم به مشتریانمان. برای فهمیدن مطالبی که احتمالاً راجع به وایت‌بردهای شیشه‌ای آی تک نمی‌دانستید، موارد زیر را بخوانید.

۱. وایت‌بردهای شیشه‌ای آی تک طوری ساخته شده‌اند که یک عمر دوام داشته باشند

محصولات آی تک از مرحله‌ی شروع تا پایان طوری ساخته می‌شوند که بادوام باشند. محصولات ما از شیشه‌ی قوی و آبدیده‌ای درست شده‌اند که در برابر شکستن مقاومت می‌کند و در برابر آزمون زمان تاب می‌آورد. برخلاف وایت‌بردهای قدیمی که باید سالی یک بار عوض می‌شدند، وایت‌بردهای شیشه‌ای آی تک پنج برابر قوی‌تر هستند و آزمایش شده‌اند تا در برابر نیروی توپی با سرعت ۱۰۰ مایل بر ساعت دوام بیاورند. یعنی فرسایش و خط و خش افتادن روزمره در مقایسه با چنین نیرویی حرفی برای گفتن ندارد.

۲. لک‌شدگی مال گذشته‌هاست

شیشه‌ی آی تک در رابطه با نوشت‌افزارها به مشتریان قدرت انتخاب می‌دهد. چه بخواهید از ماژیک‌های پاک‌شدنی استفاده کنید چه رنگی و چه ماندگار یا روغنی، محصولات شیشه‌ای ما می‌تواند بعد از هر استفاده کاملاً پاک شود. برخلاف وایت‌بردهای قدیمی که باید به خاطر لک‌شدگی عوض می‌شدند، وایت‌بردهای شیشه‌ای ما هرگز لک نمی‌افتند و جای نوشتن رویشان نمی‌ماند.

۳. استفاده از پروجکتور روی وایت‌بردهای شیشه‌ای ما با اثر اختلاف دید مقابله می‌کند

آیا تا به حال شده است که از پروجکتور استفاده کنید و تصویری که روی صفحه انداخته‌اید درست متمرکز نشود؟ این مشکل تار شدن که با آن مواجه هستید اثر اختلاف دید نامیده می‌شود و با استفاده از محصولات مناسب می‌توان آن را برطرف کرد. همه‌ی وایت‌بردهای شیشه‌ای ما که توانایی ارائه‌ی تصویر پروجکتوری دارند ضد اثر اختلاف دید هستند و به عنوان سطحی پاک برای پروجکتور استفاده می‌شوند تا تصویری واضح و شفاف ارائه دهند.

۴. پایایی زیستی برترین اولویت است

ایا می‌دانستید محصولات آی تک از شیشه‌ی بازیافتی ساخته می‌شوند؟ سرمایه‌گذاری روی آی تک یعنی سرمایه‌گذاری روی محیط زیست. ما با بازیافت از مقدار انرژی و سوخت لازم برای ساخت محصولاتمان کم می‌کنیم و بدین ترتیب اثر کلی آلودگی هوا را هم کاهش می‌دهیم.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *