آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

آینده‌ی محل کار: ارتقا دادن دفترتان با شیشه

طراحی دفتر هم مثل هر چیز دیگری در گذر زمان تکامل می‌یابد و پاندمی کووید-۱۹ هم توقع تغییر را به طرز چشمگیری افزایش داد. با بازگشت کارمندان به محل کار، شکل‌گیری مدل جدیدی را مشاهده می‌کنیم که در آن کارمندان کانون تجربه‌ی دفتر هستند. آیا می‌دانستید حدود ۸۶ درصد مردم در ایالات متحده محیط کاری ترکیبی را ترجیح می‌دهند؟ برای کارمندان تعادل دور کاری و یک فضای تعاملی دفتری تقریباً به اندازه‌ی حقوقشان مهم است. با بازگشت دفتر، شرکت‌ها ترغیب شده‌اند محیطشان را به روز کنند تا فضایی بسازند که کارمندان تمایل به حضور یافتن در آن را داشته باشند. دوران میزهای ردیفی و اتاقک‌ها به پایان رسیده و دوران محیط‌های نوین، الهام‌بخش و مبتنی بر فرهنگ رسیده است. آیا کسب‌وکار شما خودش را وفق داده است؟

یک دفتر مدرن چه طور به نظر می‌رسد؟

با تمرکز بر هر دو عامل جذب و حفظ استعدادهای عالی، شرکت‌ها روی مواردی سرمایه‌گذاری می‌کنند که سودمندی و سلامت کارمند را بهبود بخشد، محیط‌های همکاری متعهد ایجاد کنند و فضایی بسازند که در آن کارمندان را حمایت و روز کاریشان را بهینه کنند. شرکت‌های بزرگ دفاترشان را طوری طراحی می‌کنند که کارمندان تمایل به رفت‌وآمد در آن‌ها داشته باشند، با همکارانشان ارتباط برقرار کنند، با گروهشان جلسات ملاقات حضوری داشته باشند و حتی برای خودشان ارتباطات اجتماعی جور کنند. از فضاهای استراحت و اتاق‌های تفکر گرفته تا فودکورت‌ها و بارها، گویا بهبود دادن محیط دفتری مدرن هیچ محدودیتی ندارد. چنان که بهترین شرکت‌ها با یکدیگر سر به دست آوردن استعدادهای برتر رقابت می‌کنند، طراح‌ها هم به هر دری می‌زنند تا خودشان را نشان دهند.

نظریه‌ی شیشه و رنگ در محل کار به روز شما

از آن جایی که همه‌ی توجه‌ها روی سلامت، راحتی و سودمندی کارمندان است، بهترین طراحان و معماران مشغول یادگیری نظریه‌ی رنگ هستند تا فضاهایی بسازند که بیش از پیش مدرن هستند. گفته می‌شود که رنگ اثر ناخودآگاه چشمگیری بر حال و هوای عمومی مردم دارد. می‌توان از رنگ‌هایی مانند طیف‌های آبی و سبز برای ایجاد فضایی آرام‌بخش استفاده کرد، در حالی که از طیف‌های زرد و نارنجی برای افزایش سودمندی و بهینه‌سازی استفاده می‌شود. بسیاری از شرکت‌ها هم از رنگ به عنوان فرصتی استفاده می‌کنند تا رنگ‌ها و لوگوهای برند خودشان را نشان دهند و در فضای کارشان ظاهر کلی منسجمی ایجاد کنند. اگر بخواهید از قدرت رنگ استفاده کنید، شیشه‌ی آی تک بورد که آهن کمی در آن به کار رفته خالص‌ترین ماده برای برجسته کردن طبیعی رنگ است. وقتی فضای ترکیبیتان را ارتقا می‌دهید، شیشه‌ی آی تک بورد پویاترین، بادوام‌ترین و تطبیق‌پذیرترین گزینه‌ی بازار است. آی تک بورد محصولات بی‌شماری مبتنی بر نوآوری و طراحی مدرن دارد: خواه یک محصول چشمگیر برای کف تا سقف دم ورودی باشد، یا یک صفحه‌ی شیشه‌ای مخصوص نوشتن روی هر میز، یا وایت‌بردهای شیشه‌ای سیار که بتوانید از اتاقی به اتاق دیگر هل بدهید و جا به جا کنید، یا حتی یک وایت‌برد شیشه‌ای نصب شده در محوطه‌ی عمومی که بتوانید با پروجکتور رویش تصویر با کیفیت تمام HD بندازید. آیا برای به روز کردن محیط کارتان آماده‌اید؟

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *