آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

پویایی در محیط کار نوین

اگر یک کارمند معمولی در سال ۲۰۱۹ را با سال ۲۰۲۳ مقایسه کنید، خواهید دید که توقعات، نیازها و اولویت‌هایشان بسیار متفاوت‌اند. طراح‌ها و سازمان‌های برتر، مدل‌ها، ابزار، طرح‌ها و منابع خود را همواره وفق داده و می‌دهند تا استعدادهای برتر را درگیر و راضی نگه دارند. با وجود اینکه دورکاری از بین نمی‌رود، اما آیا می‌دانستید رهبران کسب‌و‌کارها بهترین مکان کار کردن برای اکثر مردم را دفتر می‌دانند؟ مدل‌های ترکیبی بسیاری از صنایع را رهبری می‌کنند. وقتی کارمندان به محل کار خود رفت‌و‌آمد می‌کنند، می‌خواهند مطمئن شوند که فعالیت در محیط ارزش وقت آن‌ها را دارد یا نه. هدف سازمان‌ها این است که دفاتر را به فضایی همه‌جانبه، حساب‌شده و مرتبط تبدیل کنند که باعث افزایش رفاه و عملکرد کارمند خواهد شد. در ای تک برد، ما می‌خواهیم تعادل ساختار و طرح محل کار متغیر امروزی را تقویت و حمایت کنیم تا وقتی کارمندان وارد محل کار می‌شوند، ابزار و فضای کافی را برای همکاری با همکاران و پیشتازی در خلاقیت را داشته باشند.

سه نوع مدل از کارمند نوین

  • کارمندان تکیه‌گاه یا Anchored Workers فضای کاری شخصی و معینی دارند و برای نوآوری، فضای خصوصی و ساختار را اولویت قرار می‌دهند.
  • کارمندان بدون مرز یا Untethered Workers فضای کار مخصوص ندارند اما هرازگاهی به حضور در دفتر اهمیت می‌دهند. پیشرفت آن‌ها در محیط‌های انعطاف‌پذیر اتفاق می‌افتد که حالت‌های مختلف کار کردن را پشتیبانی می‌کند و به آن‌ها اجازه جابه‌جایی بین جاهای مشترک و خصوصی را می‌دهد.
  • کارمندان مقصد یا Destination Workers در محل کار خود منعطف‌اند اما فضاهای کاری متفاوت را ترجیح می‌دهند و به‌دنبال همکاری حضوری هستند.

اکثر شرکت‌ها ترکیبی از هر مدل کارمند را دارند؛ اما برای خلاقیت کسب‌و‌کار و روحیه کارمندان، ضروری است که هر کارمند بتواند فضا و ابزار مخصوص خود را برای پیشرفت و شکوفایی پیدا کند.

پیشنهادات متنوع ما از تخته وایت بردهای شیشه‌ای، به نیازهای هر مدل از کارمند نوین پاسخ می‌دهد. کارمندان می‌توانند هر فضایی را به یک کانون همکاری تبدیل کنند، یا به‌جای گفت‌و‌گو در دفتر، از وایت برد شیشه‌ای به‌عنوان جداکننده استفاده کرده و یک گوشه برای تمرکز درست کنند. کارمندان برای کارکرد بهتر در دفتر به‌دنبال تحرک و شخصی‌سازی هستند و دادن گزینه‌ی جا‌به‌جایی، نظم و ترتیب و تولید فضای شخصی با توجه به نیازهایشان ابزاری است که می‌تواند خود را با هر فرد وفق دهد.

در حالی که شرکت‌ها به نقش دفتر دوباره فکر می‌کنند و در مسیر ایجاد فضاهای همگانی و چندمنظوره قدم برمی‌دارند تا مردم را دور هم بیاورند، افزایش تحرک و ارائه ابزار جدید برای یاری هرچه بیش‌تر کارمندان، شروعی عالی است.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *