آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

دانش‌آموزان آینده‌نگر را با ابزارهای ارتباطی باکیفیت تحت‌تأثیر قرار دهید

دپارتمان‌های ورزشی کالج‌ها و دانشگاه‌های دنیا مدت‌هاست که در حال مسابقه‌ای برای جذب افرادی با رتبه برتر هستند. از استادیوم‌های خیره‌کننده که در عرصه‌های حرفه‌ای رقابت می‌کنند تا اتاق‌های رخت‌کن با فناوری پیشرفته مجهز به نمایشگرهای دیجیتال، تا امکانات تمرینی مملو از جدیدترین تجهیزات، بسیاری از دپارتمان‌های ورزشی از هیچ هزینه‌ای دریغ نمی‌کنند تا بتوانند فوتبال، بسکتبال و سایر دانش‌آموزان ممتاز را به لیست افراد خود اضافه کنند.

اما چگونه کالج‌ها دانشجویان بالقوه‌ای که ورزشکار نیستند را وادار می‌کنند تا به‌جای مؤسسات رقیب در مدارس خودشان ثبت‌نام کنند؟ گویا با استفاده از تاکتیک‌های مشابه. موجی از مؤسسات وجود دارند که با ساختن امکانات جدید یا مدرن کردن ساختمان‌های قدیمی‌تر با ارتقای امکانات نسل بعدی، پردیس‌ها را مطلوب‌تر می‌کنند. درحالی‌که دپارتمان‌های ورزشی معمولاً از اهدائیات فارغ‌التحصیلان خیر که مبالغ زیادی را برای حمایت از تیم‌های موردعلاقه خود خرج می‌کنند، سود می‌برند، سایر بخش‌ها معمولاً بودجه محدودی دارند و باید پیشرفت‌هایی را ارائه دهند که دانشجویان آینده‌نگر را جذب کند، اما به هزینۀ زیادی هم نیاز نداشته باشد. وایت برد‌های شیشه‌ای آی تک برد با طراحی و دوام برتر خود این نیاز را برآورده می‌کنند.

تخته‌های سیاه و وایت‌بردهای سنتی در سالن‌های سخنرانی و فضاهای دانشگاه امروزی ظاهری قدیمی دارند. مدیران دانشگاه در حال جایگزین‌کردن این عتیقه‌ها با سطوح نوشتاری شیشه‌ای جذاب هستند که دقیقاً معنای مدرنیته هستند. ظاهر زیبایی‌شناختی شیشه می‌تواند به جذب دانشجویان به محوطه دانشگاه کمک کند؛ جذاب برای آن‌هایی که اغلب مطالعه آنلاین را ترجیح می‌دهند. درحالی‌که وایت برد‌های شیشه‌ای به هزینه اولیه بیشتری نیاز دارند، اما در طول زمان عملکرد بهتری نسبت به تخته‌های وایت‌برد دارند تا هزینه کل مالکیت را کاهش دهند.

وایت بردهای معمولی مانند تیغ‌های یکبار مصرف در دنیای سطوح نوشتاری هستند. ارزان‌قیمت هستند؛ اما باید دائماً تعویض شوند. زمانی که آقایان در آرایشگاه اصلاحی درست‌وحسابی می‌کنند، آرایشگر حرفه‌ای از تیغی با لبه‌ای مستقیم استفاده می‌کند که می‌تواند صدها دلار قیمت داشته باشد. این تیغ تراشی دقیق‌تر و بهتر ارائه می‌کند و برای مدت نامحدودی دوام می‌آورد؛ فقط نیاز به تیزکردن با تکه‌ای چرم دارد. تختۀ شیشه‌ای مثل تیغ آرایشگر حرفه‌ای است. وایت برد شیشه‌ای می‌تواند فشار زیادی را تحمل کند و هرگز لک نمی‌شود؛ بنابراین بخاطر لک‌های بدمنظر نیازی به تعویض ندارد. در واقع، 70 درصد وایت‌بردها به دلیل تغییر رنگ، معمولا هر 4 تا 6 سال یکبار تعویض می‌شوند. وایت برد‌های شیشه‌ای به اندازه کافی متخلخل نیستند که جوهر را به دام بیندازند؛ بنابراین به طور کامل پاک می‌شوند. به دلیل دوام، وایت برد‌های شیشه‌ای آی تک برد هرگز به دلیل شکستگی تصادفی نیاز به تعویض نداشته‌اند. مانند تیغ آرایشگر حرفه‌ای، تخته شیشه‌ای آی تک برد سرمایه گذاری بلند مدت هوشمندانه‌تری است.

وایت برد‌های شیشه‌ای آی تک برد زیبایی بی‌نظیری را ارائه می‌دهند و فضاهای دانشگاه را برای دانشجویان آینده جذاب‌تر می‌کنند. درحالی‌که هزینه اولیه وایت برد‌های شیشه‌ای بالاتر از وایت‌بردها است، هزینۀ کل مالکیت کمتری را دررابطه‌با تعمیر و نگهداری، نصب، برداشتن و حمل‌ونقل، زمان حمل‌ونقل، و هزینه تعویض ارائه می‌دهند. وایت برد‌های شیشه‌ای به دانشگاه‌ها کمک می‌کنند تا خود را به‌عنوان مؤسسه‌های پیشرفته و فناوری محور معرفی کنند. حتی می‌توان آن‌ها را با رنگ‌ها و آرم‌های مدرسه سفارشی کرد تا احساس افتخاری مدرسه را افزایش دهد.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *