آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

تقویت و به‌روز کردن فعالیت های دانشجویی با وایت برد‌های شیشه‌ای

همیشه بین کالج‌ها و دانشگاه‌ها رقابت شدیدی برای جذب استعدادهای علمی وجود داشته است. با افزایش سریع برنامه‌های اخذ آنلاین مدرک این رقابت شدیدتر هم شده است. هر چند هنوز روزنۀ امیدی برای مؤسسات آموزشی سنتی وجود دارد. بسیاری از دانش‌آموزان هنوز تمایل دارند که شخصاً یاد بگیرند و با همسالان خود معاشرت کنند.

برای بهبود تجربۀ دانشگاهی، بسیاری از مراکز آموزشی در حال سرمایه‌گذاری بر روی امکانات پیشرفته و غیرآکادمیک مانند انجمن های دانشجویی، سالن‌های غذاخوری و خوابگاه‌ها هستند. به‌کارگیری وایت برد‌های شیشه‌ای شیک و مدرن آی تک برد در این بخش‌ها راه‌حلی مقرون‌به‌صرفه است که امکان همکاری را فراهم می‌آورد و  باعث افزایش یادگیری و تجربه‌های اجتماعی می‌شود.

هیچ بازدیدی از کالج بدون سرزدن به انجمن دانشجویی کامل نمی‌شود، جایی که راهنمایان تور نمونه‌ای برجسته از محیط آموزشی سرگرم‌کنندة مرکز آموزشی را به نمایش می‌گذارند. اتحادیه دانشجویی فضایی است برای کار، غذا‌خوردن، معاشرت با دوستان یا استراحت بین سخنرانی‌ها. به دلیل درک اهمیت روزافزون اتحادیه‌های دانشجویی برای زندگی دانشگاهی، مراکز آموزشی سرمایه‌گذاری زیادی در این مراکز انجام می‌دهند. به‌عنوان‌مثال، اخیراً اُول میس پروژۀ 50 میلیون دلاری جدید اتحادیه دانشجویی را آغاز کرده است و دانشگاه کانزاس در حال بازسازی 45 میلیون دلاری مرکز اتحادیه دانشجویی خود است.

سال گذشته، دانشگاه ایالتی نیویورک در استونی بروک، مندلسون کواد خود را ارتقا داد تا با افزودن کابل‌های شارژ، صندلی‌های راحت، نمایشگرهای دیجیتال و وایت برد‌های شیشه‌ای زیبای آی تک برد به‌عنوان فضایی با همکاری بیشتر عمل کند. سطوح قابل نوشتن، به‌آسانی تمیز می‌شوند و خاصیت ضدمیکروبی دارند و درعین‌حال فضای مشترکی را با بسترهای کاربردی برای یادگیری، اشتراک‌گذاری و برقراری ارتباط فراهم می‌کنند. فضای مشارکتی به چنان موفقیتی رسیده است که برنامه‌ریزی‌هایی برای تجهیز سایر مناطق محوطه دانشگاه به وایت برد‌های شیشه‌ای و فناوری‌های پشتیبان صورت‌گرفته است.

وایت برد‌های شیشه‌ای آی تک برد از شیشه‌های سکوریت ساخته شده‌اند که می‌توانند نیروی زیادی را تحمل کنند؛ به همین دلیل تابه‌حال حتی یکی از وایت برد‌های شیشه‌ای آی تک برد به دلیل شکستگی تصادفی تعویض نشده‌اند.

برخلاف وایت‌بردها، وایت برد‌های شیشه‌ای به طور کامل تمیز می‌شوند تا دچار تغییر رنگ ناخوشایند نشوند و بتوانند عمری طولانی داشته باشند و هزینه کل مالکیت را کاهش دهند. آن‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که به‌راحتی نصب شوند و پس از نصب، خدمه تعمیر و نگهداری هرگز نگرانی از بابت آن‌ها نخواهند داشت. می‌توان آن‌ها را با رنگ‌ها و آرم‌های مدرسه سفارشی کرد تا باعث افزایش احساس افتخار شوند و به هر فضای دانشگاه زیبایی اصیل بیفزایند. همچنین گزینه‌ای عالی برای انجمن های دانشجویی مشارکتی و تعاملی است.

انجمن دانشجویی مجهز می‌تواند به‌عنوان مرکز زندگی دانشجویی، یادگیری مشترک و مظهر تعهد مرکز آموزشی به مدرنیته و به‌منظور ارائه تجربۀ دانشگاهی غنی‌تر باشد. از مزایای وایت برد‌های شیشه‌ای آی تک برد می‌توان به زیبایی جذاب و شیک، عملکردی بی‌نظیر و طول عمری طولانی که هزینه کل مالکیت را کاهش می‌دهد، اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد سفارش‌کردن وایت برد‌های شیشه‌ای برای محوطه دانشگاه، با ما تماس بگیرید!

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *