آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

وایت بردهای شیشه ای، انتخاب عالی برای آموزش عالی

وایت بردهای شیشه ای بهترین محصول برای استفاده در ادارات، بیمارستان ها و دانشکده ها هستند. وایت برد شیشه ای با تخته وایت برد سنتی متفاوت است، زیرا بسیار بادوام تر از تخته پرس سنتی با پوشش شیمیایی است که رگه و لکه روی آن به وجود می آید. این نوع تخته‌ها از شیشه‌های سکوریت بادوام ساخته شده‌اند و در برابر فشار ده برابر فشاری که شیشه‌های معمولی می‌توانند تحمل کنند، آزمایش شده‌اند. این شیشه نه تنها بسیار قوی و بادوام است، بلکه می‌توان روی آن از ماژیک های قابل پاک شدن، ماژیک های غیرقابل پاک شدن و حتی قلم‌های گریسی استفاده کرد. روی وایت بردهای سنتی در حال حاضر ازماژیک های قابل پاک شدن استفاده می شود وماژیک های غیرقابل پاک شدن می توانند این تخته ها را به معنای واقعی کلمه از بین ببرند. بر کسی پوشیده نیست که تخته‌های شیشه‌ای دیواری محصولی کاملاً بهتر از تخته سیاه قدیمی و تخته وایت بردهای رنگ‌پذیر هستند، اما در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا کالج‌ها و دانشگاه‌ها این تخته‌های شیشه‌ای را دوست دارند:

ظاهر – بسیاری از مردم به سرعت فراموش می کنند که موسسات آموزشی نیز کسب و کار هستند. بله، آنها تمایل دارند تعدادی از بهترین دانشجویان کشور را آموزش دهند، اما اگر نتوانند صندلی‌ها را پر کنند، درست مانند هر کسب‌وکاری با مشکل مواجه می‌شوند. انتخاب تخته‌های سفید شیشه‌ای نسبت به سنتی، انتخابی عالی برای این کالج‌ها و دانشگاه‌ها از منظر زیبایی‌شناسی است که مدرن و به روز به نظر می‌رسد. تخته‌های شیشه‌ای نه تنها در رنگ‌های مات و سفید عالی به نظر می‌رسند، بلکه می‌توانید یک تخته شیشه‌ای با رنگ و اندازه سفارشی داشته باشید که تقریباً برای هر محیطی مناسب باشد. آیا می خواهید در اتاق های داخلی خود یک آیین نامه بنویسید؟ یا می خواهید آن  را در رختکن بگذارید؟ یک گزینه سفارشی‌سازی اضافی که بسیاری از مدارس از آن بی‌اطلاع هستند، فناوری چاپ انحصاری  ColorDrop کلاروس است که به مدارس اجازه می‌دهد تابلوهای شیشه‌ای خود را علامت‌گذاری کنند یا هر تصویری با وضوح بالا روی آن چاپ کنند.

بودجه – مدارس معمولاً از یک بودجه بسیار سخت پیروی می کنند. با این حال، کسب‌وکارهای هوشمند نه تنها به هزینه یک کالا، بلکه به مدت زمان استفاده از یک ابزار یا عرضه نیز توجه می‌کنند – که به عنوان هزینه کل مالکیت نیز شناخته می‌شود. اساساً، تخته سفید سنتی در پنج سال اول فرسوده می شود. معلمانی که از تخته ها برای ارائه استفاده می کنند متوجه می شوند که آنها  لکه می شوند و تقریباً هر ماه باید تخته ها را به طور کامل تمیز کنند تا از لکه دار شدن دائمی آنها جلوگیری شود. بنابراین، در حالی که مجموعه جدیدی از تخته‌های سفید ممکن است در کوتاه‌مدت مقرون‌به‌صرفه‌تر باشد، یک مدرسه ممکن است در بیست سال آینده سه تا چهار بار آنها را جایگزین کند. از طرف دیگر، تخته های شیشه ای بسیار بادوام هستند و هرگز لکه نمی شوند. این تابلوها اساسا تا زمانی که شما بخواهید دوام خواهند داشت و برای یک کالج یا دانشگاه، این می تواند به معنای بیش از 20 سال باشد!

یادگیری – مهمترین مزیت تخته های شیشه ای توانایی آنها در افزایش یادگیری است. با هجوم مداوم اطلاعاتی که دانش‌آموزان 24 ساعته می‌بینند، دانش‌آموزان امروزی انتظار دارند (و به آن‌ها نیاز دارند) کلاس‌هایشان آنها را از نظر فکری درگیر کند و مشارکت را امکان‌پذیر کند، که به عنوان یادگیری فعال نیز شناخته می‌شود. تحقیقات انجام شده توسط مربیان و روانشناسان ثابت می کند که معلمانی که از یادگیری فعال استفاده می کنند به طور مداوم عملکرد دانش آموزان را نسبت به سخنرانی های سنتی افزایش می دهند. تحقیقات همچنین ثابت می کند که آوردن دانش آموزان پای تخته باعث افزایش حفظ مطالب آموزش داده شده می شود … و آیا حفظ مطالب هدف نیست؟ بین نیاز به یک سطح نوشتاری بادوام در طول کلاس و نیاز دانش‌آموزان به همکاری در پروژه‌های گروهی، تخته‌های شیشه‌ای ابزارهای کمکی را در جعبه ابزار آموزشی فراهم می‌کنند.

درباره آی تک برد: به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده وایت بردهای شیشه‌ای در ایران، وایت بردهای شیشه‌ای آی تک با ظاهری مدرن و مینیمالیستی، یادگیری فعال را تقویت می‌کند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *