آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

اتاق کنفرانس خود را با وایت بردهای شیشه ای آی تک تقویت کنید

آیا می‌دانستید که امروزه میانگین تمرکز حدود 8 ثانیه است؟ ادغام نوآوری در سبک‌های ارتباطی محل کار الان مهم‌تر از همیشه است. سرمایه گذاری روی ابزارهایی که از ارتباطات سرگرم‌کننده پشتیبانی می‌کنند – مانند تخته وایت برد‌های شیشه‌ای و شیشه‌های قابل نوشتن رومیزی – انتقال به دنیای ارتباطات مدرن و مؤثر را آسان می‌کند.

ما اینجا در آی تک به‌عنوان یک فروشگاه چندمنظوره برای کسب‌وکارهایی که به دنبال ارتقا اتاق‌های کنفرانس و فضاهای ارتباطی خود هستند، فعالیت می‌کنیم. در مورد بهبود و تقویت محل کار خود می‌توانید موارد زیر را مطالعه کنید.

گزینه‌های شما چه هستند؟

فضاهای اداری را از نظر طراحی باید به‌منزلۀ گسترش خود شرکت در نظر گرفت. ایجاد فضای کنفرانس منحصربه‌فرد که برند شما را تقویت می‌کند، می‌تواند حرف‌های زیادی از شرکت شما برای شرکای تجاری یا مشتریان بالقوه بازدیدکننده، بگوید؛ بنابراین گزینه‌های شما چه هستند؟

 • لوگوی خود را روی تختۀ شیشه‌ای چاپ کنید
  با افزودن آرم یا تصاویر شرکت به هر یک از تخته وایت برد‌های شیشه‌ای ما، فضای خود را به رخ بکشید. پارتیشن‌های شیشه‌ای چاپی می‌گذارند تا نور طبیعی از پشت آن‌ها بتابد و بسته به نیاز شما، می‌تواند گزینۀ لایه‌بندی مات را هم در فضاهایی که حفظ حریم خصوصی در اولویت است، داشته باشد.
 • میز کنفرانس شیشه‌ای قابل نوشتن
  نیازی به آوردن دفترچه یادداشت برای جلسه بعدی خود ندارید – به مشتریان روشی خلاقانه برای یادداشت‌کردن، نمایش ایده‌ها و پرداختن به محتوای خود با شیشه‌های قابل نوشتن ما پیشنهاد دهید. رومیزی‌های شیشه‌ای آی تک را می‌توان در مجموعه‌ای از اشکال و اندازه‌های مختلف تولید کرد و به مشتریان این امکان را می‌دهد که عملکرد یک میز کنفرانس سنتی را با ظاهری مدرن سفارشی داشته باشند.
 • از میان مجموعه‌ای از سبک‌های شیشه‌ای انتخاب کنید
  از یک جدا‌کننده اتاق از کف تا سقف، تا یک تخته وایت برد شیشه‌ای قابل‌پیش‌بینی، تا یک تخته وایت برد شیشه‌ای با چرخ‌ها که می‌توانید در فضای خود حرکت کنید – مهم نیست که اتاق کنفرانس شما چگونه چیده شده است، می‌توان در آن از تخته وایت برد‌های شیشه‌ای بیشتر هم استفاده کرد.
 • رنگ با شیشه شما مطابقت دارد تا با برند شما مطابقت داشته باشد
  فضای خود را با رنگ‌های شرکت خود پر کنید. آی تک رنگ مد نظرتان را خواهد داشت و یک قطعه شیشه‌ای سفارشی تولید می‌کند که برای هر فضای جلسه‌ای مناسب است.

مضاف بر اینها، ما همچنین گزینه‌های رنگی شیشه‌ای حریم خصوصی را با انواع رنگ و مات ارائه می‌کنیم. این باعث می‌شود که برای مطب‌های پزشکی یا اتاق‌های جلسات دانشگاه که حریم خصوصی در آن‌ها مهم است، شیشه‌های حفظ حریم خصوصی اضافه شود. حتی امکان تجهیز شیشه اتاق کنفرانس به آینه یک‌طرفه برای امنیت بیشتر نیز وجود دارد.

چگونه تخته وایت برد‌های شیشه‌ای می‌توانند ارتباطات حرفه‌ای بهتری را ایجاد کنند؟

 • فضاهایی که به‌خوبی طراحی شده‌اند، می‌توانند بهره‌وری را افزایش دهند
  به این فکر کنید که در چه فضایی بهتر کار می‌کنید. آن فضا چه ظاهری دارد؟ برگزاری جلسات در یک فضای تمیز، با طراحی زیبا و مجهز می‌تواند تفکر باز و روشن را رواج بدهد و روی ایده‌ها و کارهای خوب تولید شده تأثیر مثبت بگذارد.
 • درگیر نگه‌داشتن مخاطبان
  استفاده از تخته وایت برد ‌های شیشه‌ای آی تک می‌تواند از راه‌های جدیدی برای برقراری ارتباط و درگیر نگه‌داشتن مخاطبان شما پشتیبانی کند. سخنرانی خود را طرح‌ریزی کنید، افکارتان را روی کاغذ بیاورید و اجازه دهید تیم شما ایده‌ها را همزمان یادداشت کنند. به‌هرحال شرکت شما عالی فعالیت می‌کند و آی تک محصولی برای بهبود نحوۀ کار و برقراری ارتباط با مخاطبان شما دارد.
 • منظم بمانید
  بسیاری از تخته وایت برد‌های شیشه‌ای قابل نوشتن ما مجهز به آهنربا هستند و به مشتریان اجازه می‌دهند تا یادداشت‌ها و یادآوری‌ها را سنجاق کرده و همچنین فهرست کارها و یادداشت‌های جلسه را مستقیماً روی تختۀ شیشه‌ای بنویسند که این گزینه ارتباط بین تیم‌ها و مشتریان را به طور یکسان ساده می‌کند.

فضای شما چه روی همکاران متمرکز باشد چه روی مشتریان، پیاده‌سازی ابزارهای ارتباطی مدرن و تقویت برند شما راهی مطمئن برای اطمینان از این موضوع است که مردم نه تنها شرکت شما را فراموش نخواهند کرد، بلکه تصور مثبتی از شما و فضای شما خواهند داشت.

فایل دوم ترجمه (17)

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *