آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

با تخته وایت برد شیشه‌ای هوشمند، دانش‌آموزان خود را در کلاس مشارکت دهید

در دنیای پرسرعت و تکنولوژی محوری که در آن زندگی می‌کنیم، تعامل با افراد در هر سنی می‌تواند چالش برانگیز باشد؛ به خصوص اگر این تعامل در کلاس درس صورت بگیرد. معلمان برای جلب توجه دانش‌آموزان خود مجبور به ایجاد خلاقیت در نحوه ارائه اطلاعات هستند. با استفاده از تخته‌های شیشه‌‌ای آی تک، آن‌ها به ابزاری پویا برای انجام این کار دسترسی دارند که به آن‌ها در این مسیر کمک می‌کند.

تخته وایت برد شیشه‌ای هوشمند چیست؟

همان طور که از اسمش پیداست، تخته وایت برد شیشه‌ای هوشمند از شیشه آبدیده و ایمنی ساخته شده است و با یک پروژکتور همراه می‌باشد. این تخته‌های شیشه‌ای امکان اتصال وایت برد به اینترنت یا یک صفحه نمایش دیجیتال را برای معلمان فراهم می‌کنند. این ترکیب نوآورانه که در زمان حال رخ می‌دهد مشارکتی را ترویج می‌دهد. این مشارکت میان اطلاعات نمایش داده شده از طریق پروژکتور و مطالب نوشته شده یا ترسیم شده توسط ارائه دهنده رخ می‌دهد.

تخته‌های شیشه‌ای هوشمند روش‌های یادگیری سنتی را با فناوری مدرن ترکیب می‌کنند و حکم تقویت کننده ارتباط در هر محیط آموزشی را دارند.

مقایسه تخته وایت برد شیشه‌ای هوشمند با وایت برد های معمولی

بسیاری از افراد با وایت برد هوشمند آشنایی دارند. اگر چه تخته‌های شیشه‌ای و وایت برد‌ها در بسیاری از موارد شبیه به هم هستند ولی تفاوت‌های کلیدی وجود دارند که تخته‌های شیشه‌ای را چند قدم جلوتر می‌برند:

  • استفاده آسان

در حالی که وایت بردهای هوشمند برای کارکرد مؤثر نیاز به راه اندازی به موقع و دانش فنی دارند، فناوری تخته‌های شیشه‌ای آی تک ماهیت ساده‌ای دارند. به جای همگام سازی تخته، قلم و پروژکتور فقط لازم است که پروژکتور روشن باشد تا تخته آماده ارائه شود.

  • طول عمر

تخته‌های شیشه‌ای هوشمند و تعاملی ما برای مقاومت در برابر استفاده منظم طراحی شده‌اند و 4 برابر بادوام‌تر از وایت برد هستند. در محیط‌های تجاری یا آموزشی معمولی، تخته‌های شیشه‌ای می‌توانند تا بیش از 20 سال قبل از نیاز به تعویض دوام داشته باشند.

اگرچه تخته‌های شیشه‌ای هزینه اولیه بالاتری نسبت به وایت بردهای سنتی دارند ولی شما این هزینه را دوباره از طریق صرفه جویی در هزینه‌های پاک سازی و تعویض تخته به دست خواهید آورد.

  • نگهداری آسان

تخته‌های شیشه‌ای به دلیل سطح بدون منفذه، دوام بیشتری در مقایسه با وایت برد دارند و تمیز کردن آن‌ها نیز آسان‌تر است. وقتی تخته‌های سفید برای جلوگیری از خطوط، لک، رنگ جوهر روی تخته و باقی مانده‌ نوشته‌ها نیاز به پاک سازی ماهیانه دارند، می‌توان به سادگی از تخته‌های شیشه‌ای با استفاده از هر شیشه شویی نگهداری کرد.

  • قابلیت تنظیم با سطحی صیقلی

تخته‌های شیشه‌ای آی تک در اندازه‌ها و رنگ‌های مختلف تولید می‌شوند و می‌توان آن‌ها را به گونه‌ای تنظیم کرد تا مناسب هر فضایی باشند. تخته‌های شیشه‌ای، طراحی صیقلی با خطوطی تمیز و مرتب ارائه می‌دهند تا ظاهری ساده و زیبا داشته باشند. با شخصی سازی آی تک، مشتریان می‌توانند تخته خود را روی دیوار به نمایش بگذارند یا زمانی که به عنوان محصولی خودایستا از آن استفاده‌ای نمی‌شود تخته را در جای دیگری قرار دهند. ابزارهای ارائه هرگز نباید روی سبک و طراحی فضایی که مد نظر دارید تأثیر بگذارند. از طرفی دیگر، ظاهر وایت برد ممکن است بد قواره یا نازیبا باشد و همیشه با سبک یا اندازه هر محیطی سازگاری ندارد.

علاوه بر تخته، تخته‌های شیشه‌ای در مقابل تخته‌های سفید تطبیق پذیری بیشتری در مورد ابزار نوشتاری فراهم می‌کنند و به ارائه دهندگان این اجازه را می‌دهند که بین ماژیک‌های پاک شونده، دائمی و حتی مبتنی بر روغن هر کدام را که می‌خواهند انتخاب کنند.

از تخته‌ وایت بردهای شیشه‌ای چه انتظاراتی داشته باشیم؟

گنجاندن تخته وایت برد شیشه‌ای هوشمند در محیطی که می‌خواهید با مجموعه‌ای از مزایا همراه است که راه حل‌های مدرنی را به سبک‌های ارتباطی سنتی به مشتریان ما پیشنهاد می‌دهد.

  • افزایش همکاری دانش‌آموزان

همه می‌دانند که دانش‌آموزان زمانی بهتر یاد می‌گیرند که بتوانند با مطالبی که می‌آموزند تعامل داشته باشند. وقتی دانش‌آموزان از تخته وایت برد شیشه‌ای هوشمند استفاده می‌کنند، می‌توانند اطلاعات را در لحظه ببینند، روی آن‌ها کار کنند و با اطلاعات در همان لحظه در ارتباط باشند. این روش در مقایسه با شیوه‌های تدریس سنتی به طور قابل توجهی تعامل را افزایش می‌دهد.

  • بهبود طرح درس شما

حذف محدودیت‌های روش‌های تدریس سنتی و افزودن جنبه‌های دیجیتال، کیفیت ارائه را به طرز قابل توجهی افزایش می‌دهد. اکنون معلمان این اختیار را دارند که طرح درس خود را متناسب با نیازهای یک مخاطب مدرن برنامه ریزی کنند. اضافه کردن خلاقیت نیز یادگیری را سرگرم کننده‌تر می‌کند و به راهنمایی دانش‌آموزان یا همکاران در موضوعات پیچیده کمک می‌کند.

  • سازگاری با سبک‌های مختلف یادگیری

در دنیای آموزش امروز، آگاهی از چگونگی قراردهی سبک‌های مختلف یادگیری در طرح درس به رفع نیاز تعداد بیشتری از دانش‌آموزان کمک می‌کند.

با قابلیت جا به جایی بین محتوای صوتی، بصری و تعاملی، ارائه دهندگان می‌توانند نیازها را برآورده کنند و به پیشرفت در بخش بایگانی اطلاعات، برای تقریباً هر مخاطبی، برسند.

تخته وایت بردهای شیشه‌ای آی تک همچنین موارد لازم برای تسهیلات رسمی 504 و IEP را برآورده می‌کنند و به آموزش دانش‌آموزان با نیازهای ویژه و چالش‌های یادگیری خاص کمک می‌کنند. اولویت ما ارائه انعطاف پذیری و بهینه سازی در مورد نحوه ارتباط معلمان و آموزش دانش‌آموزان است.

ایجاد فضا برای خلاقیت در هر فضای اموزشی، مخاطب را برای موفقیت آماده می‌کند. با استفاده از تخته وایت برد شیشه‌ای هوشمند آی تک، مشارکت دانش‌آموزان خود را به سطح بالاتری ببرید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *