آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

چگونه دفتر خود را برای 50 سال آینده طراحی کنیم؟

طراحی برای نیازهای در حال تغییر، در هر نسل جدید، می‌تواند طاقت‌فرسا باشد؛ اما محیط کاری، تأثیر غیرقابل انکاری بر بهره‌وری کارکنان دارد. به همین دلیل، ایجاد فضایی برای پرورش ایده‌های جدید و تقویت روحیه باید در صدر فهرست اولویت‌های کارفرمایان قرار گیرد. چگونه تعادل بین طراحی برای نیازهای نسل جدید را فراهم می‌کنید، در حالی که میزان بازدهی و طول عمر لوازم محیط کار هم حفظ شود؟

بهترین حالت دوام و پایداری

به عنوان یک طراح، معتقدم نباید طول عمر یک طراحی را فدای نسل‌های بی‌پایان کارمندانی کنید که خیلی زود جای خود را به دیگری می‌دهند. تکه‌های طراحی باید طول عمر بالایی داشته باشند.

سال‌هاست که مشتریان تخته وایت برد شیشه ای آی تک برد نیاز خود را برای به‌ روزرسانی دیوارهای خسته کننده دفترها برای نسل بعدی کارمندان ابراز کرده‌اند. آن‌ها می‌خواهند این به روزرسانی به تعویض سیستم مبلمان نیاز نداشته باشد و با اضافه سازی فضای مشترک در وسط دفتر، به روزرسانی اتاق کنفرانس و طراحی، بادوام باشد. اما چگونه می‌دانید که یک طراحی در 10، 20 یا 50 سال آینده از مد نمی‌افتد؟ شما می‌توانید بخش‌هایی از یک طراحی خاص را انتخاب کنید که تا 5 بازسازی بعدی در دفتر هم دوام داشته باشند؛ آن هم با استفاده قطعاتی که هیچوقت قدیمی نخواهند شد.

در اینجا سه نکته آورده شده است تا مطمئن باشید که کارمندان شما، حتی در 50 سال آینده هم عاشق طراحی دفتر خواهند بود:

1. قطعه‌ای از طراحی محیط که ضروری باشد را انتخاب کنید و به آینده فکر کنید. تخته شیشه‌ای، نمونه تقریباً کامل از انتخابی ضروری و غیرقابل تعویض است؛ زیرا هرگز قدیمی نمی‌شود. به این فکر کنید که استفاده از پیامک، ایمیل و پیام‌رسانی فوری همچنان در حال رشد است؛ اما اولین چیزی که بچه‌ها در مدرسه یاد می‌گیرند چیست؟ نوشتن. کلمات کتبی و نوشتاری، ابزاری اساسی برای ارتباط هستند که از زمان خط باستانی وجود داشته‌اند. تخته‌های شیشه‌ای، فضای دیوار موجود را به سطحی برای نوشتار تبدیل می‌کنند که کاربردی و هدفمند هستند و هیچوقت قدیمی نمی‌شوند.

2. طرحی را انتخاب کنید که تا بیشتر از 20 سال، کاربرد و دوام داشته باشد. خب اگر سطحی برای نوشتن، یک قطعه طراحی ضروری است، پس چرا باید تخته شیشه‌ای را انتخاب کنید؟ به طور متوسط، وایت‌بردها را باید هر 4 سال یک بار تعویض کنید؛ زیرا چرک، خراشیده و لکه‌دار خواهند شد. وقتی صحبت از دوام و طول عمر می‌شود، واضح است که شیشه پیروز مسابقه است (شوخی نمی‌کنم.) شیشه هرگز کثیف یا لکه‌دار نمی‌شود. سطح بدون منفذه آن، تضمین می‌کند که هرگز جوهر را جذب نمی‌کند. همچنین اینکه در ساخت آن از شیشه آبدیده استفاده شده است، بنابراین دچار شکستگی نمی‌شود. برای اطمینان از ماندگاری طراحی خود برای یک عمر، قطعاتی انتخاب کنید که مقاومت بسیار بالایی داشته باشند.

3. هنگام طراحی، وسایل ساده‌ای انتخاب کنید. وقتی صحبت از طراحی به میان می‌آید، قطعات ساده را می‌توانید در هر فضایی مورد استفاده قرار دهید، نحوه استفاده از آن‌ها را تعویض کنید، محل قرارگیری آن‌ها را تغییر دهید یا این قطعات را با رنگ‌های و وسایل جدید ست کنید. تخته‌های شیشه‌ای، ظاهری شفاف و تمیز دارند که انتخاب هر طرحی در 50 سال آینده را برای شما راحت می‌کند. تخته‌های شیشه‌ای می‌توانند نشان تجاری شما را با رنگ‌های سفارشی و چاپ‌هایی با وضوح بالا، تکمیل کنند و ارتقا دهند.

حالا چرا آی تک بر  در زمینه بازدهی و طراحی برای انتخاب‌های طولانی مدت، تخصص دارد؟ وایت برد‌های شیشه‌ای آی تک برد همانند ابزاری ساده برای طوفان فکری عمل می‌کنند و مبتنی بر تعامل هستند که می‌تواند طبق برند شما در دفتر، تنظیم شوند.

اقلام خود را با آهن‌ربا به تخته متصل کنید، با ماژیک روی تخته متصل به دیوار یادداشت کنید، یک تقویم شخصی بسازید و در نهایت همه چیز در یک لحظه تمیز خواهد شد. وایت برد‌های شیشه‌ای، بازدهی را افزایش می‌دهند؛ بدون اینکه به بازسازی دفتر خود برای هر موج از کارمندان نسل جدید نیاز داشته باشید.

همانطور که فضای کاری را به گونه‌ای طراحی می‌کنید که برای نسل هزاره، نسل زد و کارمندان نسل‌های بعد جذاب باشد، حواستان به انتخاب قطعات طراحی ساده و ضروری باشد که سال‌های طولانی مقاومت داشته باشند.

 برای کسب اطلاعات بیشتر درباره چگونگی عملکرد تخته‌های شیشه‌ای در مورد افزایش طول عمر طراحی محل کار، از صفحه محصولات ما دیدن کنید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *