آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

طراحی محیط و ایمنی در محیط های بیمارستانی

از آنجایی که پیوند بین تجربه بیمار (مخصوصاً امتیازات HCAHPSa) و مسئله بازپرداخت همچنان در حال تقویت شدن است، طراحی محیط بیش از هر زمان دیگری در مراقبت‌های بهداشتی اهمیت دارد. طراحان برای ایجاد تعادل بین هزینه، دوام و طراحی همواره مشکلاتی دارند. این جنبه ای است که برای جذب بیماران و بهبود تجربه آنها بسیار مهم است. در اینجا در مورد اینکه استفاده از عناصر شیشه ای چگونه به سازمان شما، کارمندان و قطعاً بیماران شما سود می رساند، صحبت می کنیم.

تجربه بیمار

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی برای مراقبت از افراد وجود دارند و انتظار می‌رود این سازمان ها بیشتر بهبود یابند. بازپرداخت مستقیماً با امتیازات HCAHPS مرتبط است و فشار هزینه ها همچنان در حال افزایش است، بنابراین سازمان های مراقبت های بهداشتی و به ویژه طراحان محیط آنها، چالش بزرگی روبروی خود دارند. HCAHPS یک روش نظرسنجی است که توسط آژانس تحقیقات و کیفیت مراقبت های بهداشتی (AHRQ) برای استانداردسازی مجموعه و گزارش های عمومی در مورد مراقبت های بیمارستانی از دیدگاه بیمار ایجاد شده است و تا حد زیادی تحت تاثیر زیبایی طراحی آن قرار دارد.

در سال 2004، مرکز طراحی سلامت، محققان دانشگاه A&M تگزاس و موسسه فناوری جورجیا را در مورد رابطه بین طراحی مراقبت های بهداشتی و حال نهایی بیمار، بکار گرفت. تحقیقات آنها ثابت کرد که طراحی محیط مراقبت های بهداشتی در واقع می تواند استرس را کاهش دهد و نتایج را برای بیماران و مراقبان بهبود بخشد. محققان دریافتند که اتاق های یک تخته، سر و صدای کمتر، طراحی های ارگونومیک، تهویه بهتر، نور و چیدمان می تواند خطاهای پزشکی را کاهش دهد، سطح استرس را در بین کارکنان و بیماران کاهش دهد، و باعث بهبود سریع تر با عفونت های کمتر، درد کمتر و اتکای کمتر به دارو شود. در نتیجه این تحقیق، مرکز طراحی سلامت، چندین نشریه در مورد طراحی تولید کرد تا به طراحان کمک کند تا بفهمند چگونه می‌توانند یافته‌های پژوهش را در برنامه‌های خود بگنجانند.

آیا می دانستید که آی تک برد این توانایی را دارد که شیشه را به هر شکلی برش داده و آن را در فضای داخلی مراقبت های بهداشتی تلفیق کند؟ طراحان می توانند باورنکردنی ترین ایده ها را در سر بپرورانند و ما می توانیم آن را روی تخته های شیشه ای چاپ کنیم. شیشه خود را با هر رنگی سفارش دهید تا با نام تجاری منحصر به فرد خود با آی تک برد مطابقت داشته باشد یا رنگ شخصی خود را ارائه دهید. همچنین، فناوری چاپ با وضوح بالا و اختصاصی آی تک برد را می توان برای برندسازی یا ایجاد زیبایی برای بیماران و کارمندان سازمان های بهداشتی و درمانی استفاده کرد. طراحان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند طبیعت و رنگ‌های آرام‌بخش را برای کاهش استرس بیماران و خانواده‌هایشان استفاده کنند. رویاهای طراحی شما می توانند به واقعیت تبدیل شوند . با زیبایی شیشه به زیبایی محیط بیافزایید.

برخی از پروژه های مورد علاقه آی تک برد شامل طراحی بیمارستان مخصوص کودکان است! طراحان داخلی مراقبت‌های بهداشتی کار فوق‌العاده‌ای انجام می‌دهند تا بیمارستان‌های کودکان را مانند مکان‌های سرگرم‌کننده جلوه دهند تا از ترس و استرس کودکان کم کنند. از فناوری چاپ ما برای ایجاد سرگرمی در فضاهای کودکان خود استفاده کنید. برای مثال، آی تک برد به تیم طراحی داخلی می تواند کمک کد تا از چاپ برای تبدیل فضای بیمارستان به فضای جنگلی استفاده کنید.

اهمیت همکاری و ارتباط

در حالی که نیاز به ارتباط مؤثر بین بیماران، خانواده‌های آنها و پزشکان به هیچ وجه چالش جدیدی نیست، با افزایش اهمیت روزافزون نمرات HCAHPS، تمرکز اصلی برای همه سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی بر تجربه ی بیمار است. در دهه ی گذشته تحقیقات زیادی برای مطالعه تأثیر مشارکت بیمار و خانواده (PFE) صورت گرفته است. این نقشی است که بیماران و خانواده ها در مراقبت از خود ایفا می کنند. و تحقیقات قویاً از این نظریه حمایت می کند که PFE با ایمنی و نتایج حال بیمار ارتباط مستقیم دارد. در مورد اینکه چگونه سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند تعامل قوی‌تر را از طریق راهنمای AHRQ برای مشارکت بیمار و خانواده در کیفیت و ایمنی ترویج کنند، بیشتر بیاموزید.

این را در نظر بگیرید… یک بیمار با یک وضعیت حاد به بیمارستان می آید. آنها هیچ چیز در مورد آنچه که برای آنها تشخیص داده می شود نمی دانند و پس از ترک بیمارستان برای مدیریت این بیماری مسئولیت بزرگی بر عهده دارند. سازمان های مراقبت های بهداشتی موظف به آموزش بیماران و خانواده ها به منظور کمک به بهبودی و کاهش پذیرش مجدد هستند که هزینه آن سالانه بیش از 17 میلیارد دلار فقط برای بیماران مدیکر ایالات متحده است. با تشخیص و مدیریت آن و مراقبت های مداوم، نتایج به طور چشمگیری بهتر می شوند. در ادامه متوجه می شوید که چگونه وایت بردهای شیشه ای می توانند به این تلاش ها کمک کنند.

تخته وایت بردهای شیشه‌ای نه تنها ابزارهای مورد نیاز برای همکاری بین پزشکان و بیماران و خانواده‌ها را، ارائه می‌کنند، بلکه گزینه‌هایی را نیز به آنها می‌دهند تا به صورت بصری شرایط را توضیح دهند یا حتی از درج‌های گرافیکی برای توضیحات خود استفاده کنند.

ایمنی بیمار

در مراقبت های بهداشتی، ایمنی بیمار از اهمیت بالایی برخوردار است. این شامل ایجاد یک محیط بهداشتی و ایمن در هنگام مراجعه به پزشک است. آخرین چیزی که می خواهید این است که بیماران یا کارمندان شما با افتادن یک وایت برد شیشه ای از دیوار آسیب ببینند. آی تک برد سال ها را صرف تکمیل فرآیند چسبندگی محصولاتش کرده است. ما به قدری به این فرآیند اختصاصی اطمینان داریم که تضمین می کنیم تخته های شما هرگز از دیوار نمی افتند. همچنین، فرآیند آب دیده کردن، شکستن شیشه آی تک برد را تقریبا غیرممکن می‌کند. در واقع، تخته وایت بردهای شیشه ای ما برای مقاومت در برابر پرتاب توپ های سریع به سمت آن ها تا سرعت 100 مایل در ساعت آزمایش شدند.

حریم شخصی نیز بخشی از ایمنی بیمار است. وزارت بهداشت و خدمات انسانی، از طریق HIPAA,b، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی را ملزم می‌کند که از اطلاعات بهداشتی اشخاص حفاظت کنند. از آنجایی که تخته وایت برد‌های شیشه‌ای هرگز مانند وایت بردهای معمولی لکه‌دار نمی‌شوند و اثری از نوشته ها روی آن باقی نمیماند، افراد دیگر نمی‌توانند اطلاعات بهداشتی محافظت شده بیماران قبلی را ببینند. تخته های شیشه ای آی تک برد به سازمان های مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا اطمینان حاصل کنند که ایمنی بیمار در اولویت است.

مقاومت در برابر باکتری ها

حجم ثابت بیمار و بروز بالای عفونت‌های باکتریایی و ویروس‌ها، کنترل عفونت را به اولویت اصلی سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی تبدیل می‌کند. طبق گزارش مرکز کنترل بیماری، عفونت‌های مرتبط با مراقبت‌های بهداشتی بیش از 35 میلیارد دلار در سال هزینه دارد. چیزی که بسیاری از مردم نمی‌دانند این است که وایت بردهای غیر شیشه‌ای در اتاق‌های بیماران در واقع محل رشد باکتری‌ها هستند، زیرا پر منفذ هستند! خوشبختانه، وایت بردهای شیشه ای بدون منفذ هستند و بنابراین گزینه بسیار تمیزتری محسوب می شوند. آی تک برد یک میکروبیولوژیست را استخدام کرد تا یک مطالعه تحقیقاتی در مورد تمیزی تخته های شیشه ای در مقابل تخته های وایت برد انجام دهد. در حالی که وایت بردهای معمولی حاوی باکتری‌ها هستند و البته با یک محلول ساده مبتنی بر الکل تمیز می‌شوند، اما وایت بردهای شیشه‌ای آی تک برد به اندازه‌ای تمیز هستند که حتی می توانید روی آن غذا بخورید!

هزینه و کیفیت

بر کسی پوشیده نیست که بازپرداخت ها در حال کاهش است. طراحان مراقبت‌های بهداشتی به همراه بخش‌های زنجیره تامین و امکانات، هر سال کار بزرگی در افزایش پول های خود دارند. آنها وظیفه تقریباً غیرممکن کاهش هزینه ها و در عین حال تضمین (و حتی بهبود) کیفیت را دارند. سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی که در طراحی مراقبت‌های بهداشتی به عنوان جنبه های مادی شناخته می‌شوند، به دنبال محصولاتی با کیفیت بالا هستند که بتوانند در برابر استفاده سنگین در یک محیط بهداشتی مقاومت کنند. دوام وایت بردهای شیشه ای آی تک برد آنها را به گزینه ای عالی برای سازمان های مراقبت های بهداشتی تبدیل می کند.

در تلاش ما برای بالاتر بردن کیفیت، آی تک برد تنها از بهترین شیشه برای وایت برد های شیشه ای خود استفاده می کند. فرآیند تولید شیشه ما از ترکیب مناسب دما و مواد برای تولید شیشه‌های بسیار شفافی استفاده می‌کند که شکستن آن تقریبا غیرممکن است و مادام العمر باقی می‌ماند. سازمان های مراقبت های بهداشتی با سرمایه گذاری برای یک وایت برد شیشه ای صدها دلار صرفه جویی می کنند، در نظر داشته باشید که وایت بردهای معمولی هر چند سال یک بار باید تعویض شوند. بار مالی و زمانی برای نگهداری و جایگزینی وایت بردها در واقع هزینه کل مالکیت (TCO) را بیشتر از هزینه خرید وایت برد شیشه ای می کند.در واقع سرمایه‌گذاری اولیه با آی تک برد تنها چند سال پس از خرید بازمی‌گردد.

علاوه بر طول عمر، سازمان های مراقبت های بهداشتی بر اثر محصولات بر محیط زیست بسیار متمرکز هستند. بین انجام کاری که برای محیط زیست مناسب است و بیمار نکردن مردم، محصولاتی که برای محیط زیست مناسب هستند فقط برای سازمان های مراقبت های بهداشتی قابل تایید هستند. آی تک برد به سادگی اهمیت زیادی می دهد. ایجاد آرامش و مدیریت مسئولانه موقعیت بزرگترین تولید کننده ارتباطات بصری شیشه ای در جهان را تضمین می کند.

همانطور که می بینید، تخته وایت بردهای شیشه ای آی تک برد ابزار ارتباطی ایده آل برای سازمان های مراقبت های بهداشتی، به ویژه برای اتاق های بیماران، ایستگاه های پرستاری، اتاق های عمل و سایر مناطقی است که سلامت بیمار بالاترین اولویت را دارد.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *