آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

برندسازی اماکن ورزشی و دلیل اهمیت آن

برندتان چه چیزی در مورد شما می‌گوید؟ آیا طراحی فضای شما نشان‌دهندة غرور تیم شما است؟

در نظر متخصص تأسیسات، فضای ورزشی منبع جذب نیرو، مظهر برند و «مکان مقدسی» برای حامیان و طرف‌داران است. در واقع، امکانات ورزشی، کارگاه‌هایی سطح بالا با طراحی عالی هستند که به طور خاص برای تقویت روحیه، تشویق سخت‌کوشی و دقت و ایجاد هیجان در حول برند ایجاد شده‌اند.

نکته اصلی این است: ظاهر و حس مرکز ورزشی می‌تواند باعث ایجاد یا ازبین‌رفتن چگونگی تعامل افراد با برند شما بشود. طراحی این مرکز برای ارتقای تجربه بازدیدکنندگان ضروری است؛ حال می‌خواهد این بازدیدکننده مربی، حامی، عضو احتمالی و یا حتی تنها طرف‌داری عادی باشد.

با استفاده از فناوری چاپ اختصاصی، کلاروس لوگوها، تصاویر و عناصر گرافیکی را با رنگ‌های کامل و با وضوح بالا به طور مستقیم بر روی تخته شیشه‌ای شما اضافه می‌کند و با این کار سطوح نوشتاری مناسب هر اتاقی در فضای شما ایجاد می‌کند. و تنوع این شیشه‌های نوشتار پذیر تقریباً هر گونه سفارشی‌سازی را ممکن می‌کند؛ از صفحات قابل‌حمل گرفته تا دیواری، رنگارنگ، ساده، نوشتار پذیر و صفحات مناسب برای نور پروژکتور و همۀ این‌ها درآن‌واحد.

تیم‌های ورزشی در سرتاسر جهان از قدرت تخته شیشه‌ای استفاده می‌کنند تا تعاملات منحصربه‌فردی بین کارکنان و بازیکنان ایجاد کنند:

دالاس ماوریکس لوگوی خود را با وضوح بالا چاپ کرد تا در اماکن ورزشی خود کل دیوارها را با تخته‌های شیشه‌ای بپوشاند و ارتباطات بصری را در فضا ایجاد کند. طرح دیواربه‌دیوار تنها بخشی از طرح «رخت‌کن آینده» آن‌ها بود.

کی – استیت برای ایجاد محیطی تعاملی برای تیم‌های ورزشی خود به ابزارهای مشارکتی نیاز داشت؛ بنابراین طراح، لوگوی قدرتمند بنفش آن‌ها را به محصولات شیشه ای افزود! تخته‌های قابل‌حملی که از اتاقی به اتاق دیگر برده می‌شوند و اغلب برای ترسیم نمودار در تمرینات در بسکتبال استفاده می‌شوند.

به عنوان نمونه ای دیگر میزوری تایگرز امکانات ورزشی خود را با محصولات شیشه ای تزیین کردند! تخته‌های قابل‌حمل و دیواری، همه به‌منظور ارتقای تجربه بازیکن از فضا، از جمله اتاق بدنسازی آن‌ها.

تیم‌های ورزشی حرفه‌ای و کالج‌ها به طور یکسانی به محصولات شیشه ای اعتماد دارند تا تجربیات و تعاملات بازیکنان را در مکان‌های ورزشی ارتقا دهد. شیشه با امکانات‌ سفارشی نامحدود، به برندها جان می‌بخشد. از جمله این محصولات وایت برد شیشه ای است که در مجموعه آی تک برد قابل سفارش است.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *