آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

6 دلیلی که چرا باید وایت برد شیشه‌ای در کلاس خود داشته باشید

همه می‌دانیم که وایت برد مزایای بیشتری نسبت به تخت سیاه‌های قدیمی دارد. ماژیک‌های پاک شونده از ذرات گچ در هوا می‌کاهند، این تخته‌ها به کاهش میزان آلرژی دانش‌آموزان کمک می‌کنند و برای نوشتن راحت‌تر هستند. این‌ها چند نمونه کوچک از فواید این محصول هستند. ولی اگر به شما بگوییم جایگزین بهتری برای وایت بردهای معمول وجود دارد چه؟
جدیدترین و کارآمد‌ترین صفحه برای یادداشت کردن مطالب، وایت برد شیشه‌ای است که به راحتی از سوی محیط‌های یادگیری در سراسر جهان پذیرفته شده است. این وایت بردهای شیشه‌ای از مدل متصل به دیوار گرفته تا نوع متحرک آن، در حال تصاحب جایگاه خود در فضای آموزشی قرن ۲۱ هستند. در اینجا 6 دلیل وجود دارد که چرا وایت بردهای شیشه‌ای فضای کلاس‌ها را متحول خواهند کرد.

1. تغییر پذیری

وایت برد شیشه‌ای به شما اجازه می‌دهد تا انتخاب کنید که تخته در کلاس شما چگونه به نظر برسد. آیا وایت برد شیشه‌ای شفاف می‌خواهید؟ وایت برد شیشه‌ای سیاه چطور است؟ آیا می‌خواهید کار عجیب غریبی انجام دهید و وایت برد شیشه‌ای رنگ نماد مدرسه ابتدایی شما باشد؟ با این تخته‌های مخصوص معلم در قرن ۲۱، انتخاب با شماست. علاوه بر این، می‌توانید از تخته متحرک استفاده کنید تا تخته را در‌ هر جای کلاس قرار دهید یا برای کلاس خود از دیگر آپشن‌های تخته متصل به‌ دیوار استفاده کنید.

2. سازگار با محیط زیست

اگر به دنبال اضافه کردن وسایلی به کلاس هستید که با محیط زیست سازگار باشند، وایت بردهای شیشه‌ای دقیقاً همین ویژگی را به شما ارائه می‌دهند‌. وایت بردهای شیشه‌ای که از شیشه‌های بازیافتی و فلزآلات آلومینیومی ساخته شده‌اند، طول عمری طولانی به شما ارائه می‌دهند و در طول مسیر، همراهی وسایل قابل مصرف دیگری را هم با خود دارد.

3. طول عمر زیاد

این تخته‌ها که با استفاده از شیشه آب داده ایمن شده‌اند، طولانی‌ترین طول عمر را در این صنعت دارند. شیوه ساخت آن‌ها مقاومت لازم برای فعالیت روزانه در یک کلاس را به شکلی موفقیت آمیز فراهم می‌کند. صفحه فلزی در پشت تخته، به ثبات ساختاری و همچنین توان کل تخته می‌افزاید.

4. کمترین نیاز به مراقبت

چه چیزی بهتر از تخته‌ای که برای سال‌ها دوام بیاورد؟ نظرتان درباره تخته‌ای که سال‌ها دوام داشته باشد و به میزان کمی مراقبت روزانه نیاز داشته باشد چیست؟ با صفحه‌ای که پاک سازی آن راحت است، فقط از پاک کننده شیشه معمولی استفاده کنید تا محصولتان نو به نظر برسد. فرقی نمی‌کند از  ماژیک‌های پاک شونده یا دائمی استفاده کنید، محصولات خانگی معمولی برای تمیز کردن سطوح شیشه‌ای، این کار را انجام می‌دهند. 

5. عملکرد 

وایت بردهای شیشه‌ای تجربه‌ای کاملاً جدید را برای کلاس به ارمغان می‌آورند. علاوه بر این، سطحی فوق‌العاده صاف دارند. نوشتن و پاک کردن متن روی این تخته‌ها به طور طبیعی راحت است که نگرانی لک گرفتگی را نیز از بین می‌برد. فرقی نمی‌کند از ماژیک‌های پاک شونده یا دائمی استفاده کنید، آن‌ها هرگز روی این تخته‌های متحول شده لکه‌ای ایجاد نمی‌کنند.

6. بسیار مدرن

با استفاده از فناوری قرن 21، وایت بردهای شیشه‌ای ظاهری مدرن و با کیفیت را در کلاس به شما ارائه می‌دهند. نه فقط این، بلکه صفحه‌ای که به شکلی طبیعی صاف است، عملکرد میان دانش‌آموزان کلاس را نیز بهبود می‌بخشد. همه این موارد به همراه قیمتی مناسب، تجربه یادگیری بهتری برای دانش‌آموزان فراهم می‌کنند.

برای انجام پروژه به کمک نیاز دارید؟

چه در حال به روز رسانی کلاس درس، دفتر کار، کتابخانه و آزمایشگاه کامپیوتر هستید یا می‌خواهید فضای خلاقی را راه اندازی کنید، محیط آموزشی خود را با خدمات و محصولات آی تک برد اصلاح کنید. کارشناسان ما به شما کمک می‌کنند تا محیط آموزشی عالی و مد نظرتان را پیدا کنید. فقط با یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید تا کارتان را در مسیری درست شروع کنید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *