آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

6 رنگ و آنچه با خود به دفتر کار می‌آورند

رنگ‌ها سرزنده‌اند؛ با هر چیزی که تماس پیدا کنند آن‌ را تحت تأثیر قرار می‌دهند. احساسات را شعله‌ور می‌کنند، حالات روحی را تغییر می‌دهند و ارزش‌ها را منتقل می‌کنند و همۀ این‌ها در سطح ناخودآگاه اتفاق می‌افتد. تحقیقات نشان می‌دهند که رنگ‌ها بر میزان بهره‌وری و رضایت کارکنان در محیط کار نیز تأثیر می‌گذارند. طراحان داخلی و دیگر کارشناسان چیدمان فضا سال‌ها وقت صرف یادگیری استفاده از قدرت رنگ‌ها و استفاده از آن به شیوه‌ای تاثیرگذار می‌کنند.

این تحقیق گردآوری شده و پاسخ‌ها کشف شده‌اند. با استفاده از محبوب‌ترین رنگ‌های شیشه‌های آی تک برد، فهرست زیر تأثیر طراحی‌های رنگارنگ را شرح می‌دهد.

زرد محبوب

این رنگ روشن و آفتابی به افراد احساس گرما و شادی می‌بخشد. این رنگ یکی از انرژی‌زاترین رنگ‌های دنیاست. افزودن رنگ زرد به میز یا اتاق استراحت فرد، باعث ایجاد هوشیاری و اشتیاق در او می‌شود و آن‌ها را قادر می‌سازد تا مشکلات را سریع‌تر حل کنند. به این فکر کنید که با استفاده از رنگ زرد برای شروع و اصلاح فرآیندهای فکری، فرد چقدر می‌تواند کارهای بیشتری نیز بکند.

آبی درخشان

به‌منظور کاهش استرس مقداری رنگ آبی به فضای کاری خود اضافه کنید. رنگ آبی به افراد کمک می‌کند حتی در زمان‌های استرس زیاد، با ثبات و بهره‌ور باقی بمانند. حتی وجود رنگ آبی پررنگ در دید محیطی می‌تواند بهره‌وری را افزایش داده و ذهن شما را تازه کند.

قرمز مصمم

انتخاب رنگ قرمز مناسب برای دفتر کار دشوار است. رنگ‌های قرمز روشن می‌توانند به‌سرعت خشم را شعله‌ور کنند، فشارخون را بالا ببرند و حتی باعث افزایش متابولیسم بشوند؛ اما طراحان با صرف زمان برای انتخاب رنگ قرمز آرام‌تر و کم‌رنگ‌تر، می‌توانند مغز را تحریک کنند. به‌کارگیری طراحی اداری هدفمند با استفاده از بارقه‌هایی از قرمز کم‌رنگ تا هرازگاهی همه بتوانند از خلاقیت و رضایت شغلی بیشتری بهره ببرند.

نارنجی محبوب

رنگ نارنجی در خانوادۀ رنگ قرمز قرار دارد، اما بر خلاف پسرعمویش، رنگی دوستانه به دفتر کار می‌افزاید تا محیط اجتماعی و جذاب‌تری ایجاد کند. اگر رنگ قرمز برای فضای کار کمی بیش از حد قدرتمند است، از نارنجی کم‌رنگ استفاده کنید که به‌سرعت  به چشم‌ها برای ساعت‌های کار مهم پیشِ رو انرژی می‌دهد و آن‌ها را آماده می‌کند.

سبز مجلل

سبزرنگ سردی است که باعث ایجاد هماهنگی و احساس آرامش در محیط کار می‌شود. با وجود اصل همکاری و کار گروهی به‌عنوان تمرکز اصلی دفاتر کار مدرن، رنگ سبز طراحی دفتر شما مقداری حس وحدت را به ارمغان می‌آورد. استفاده از رنگ سبز طبیعی در دفتر کار، استرس و اضطراب را کاهش می‌دهد و احساس آرامش و حتی دوستی را در بین تیم ترویج می‌دهد.

خنثی‌ها؛ بژ گرم و خاکستری طوفانی

آیا به رنگ خنثی‌تری برای جفت‌شدن با رنگ‌های روشن‌تر نیاز دارید؟ بژ گرم و خاکستری طوفانی رنگ‌های رسمی و کلاسیکی هستند که به‌خوبی با هر رنگی هماهنگ می‌شوند. از میان رنگ‌های قهوه‌ای و خاکستری در پالت رنگ خنثی آی تک برد رنگی را انتخاب کنید، آن را با رنگ‌های روشن و ترکیب رنگ خود ادغام کنید؛ تبریک! سطح انرژی و عزم کارمندان شما افزایش یافت.

با وایت بردهای شیشه ای آی تک برد، می‌توانید سطوح زیبا و ادغام شده با رنگ طراحی کنید تا رضایت کارکنان را افزایش دهید. هر رنگی که بخواهید را برای برند تخته شیشه‌ای خود انتخاب کنید و هم‌فکری و بهره‌وری را به فضای اداری خود بیاورید. یک رنگ انتخاب کن؛ چیزی نمی‌شه که!

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *