آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

5 چالش در دفاتر کار مدرن و کاربردهای سادۀ صفحات شیشه ای

ازآنجایی‌که دفاتر کار به مرکزی برای کار تیمی و تعاملات فردی تبدیل شده‌اند، به‌منظور ایجاد فضایی که برای تیم، به‌عنوان کلیتی واحد، مفید و مکمل باشد دیوارها از بین برداشته شده‌اند. این امر یعنی چیدمان راحت و جادار و محیط‌های مشارکتی در فضاهای مناسب.

اما در دفاتر مدرن، فضا به معنی هزینه‌های بیشتر است. با توجه قیمت بالای دفاتر کار تیمی و جادار آینده از طراحان خواسته می‌شود تا از فضای کمتر بیشترین بهره را ببرند.

با داشتن اسم و رسمی در صنعت طراحی داخلی، تیم ای تک برد سؤالات دشواری را طرح می‌کند: مشکلات طراحی دفاتر جدید چیست؟ طراحان چطور می‌توانند به طور خلاقانه فضاهایی را برای کارهای گروهی با دیوارهای کمتر و امکان هم‌فکری بیشتر مهندسی کنند؟

صفحه شیشه ای کشویی توسط طراحان و برای طراحان تولید شده است و برای پاسخ‌دادن به چالش دفاتر با محیط باز ایجاد شده است. صفحه شیشه ای کشویی سیستمی است شامل صفحۀ شیشه‌ای کاملاً یکپارچه و کشویی با سخت‌افزار کاملاً پنهان که به صفحات شیشه‌ای کشویی اجازه می‌دهد به‌آرامی روی چارچوب ثابت و دیواری حرکت کنند.

نگاهی به برخی از کاربردهای صفحه شیشه ای بیندازید:

  1. افزایش سطح نوشتار در فضای دیواری کوچک‌تر. مهندسی بی‌سابقه صفحه شیشه ای کشویی به طراحان داخلی اجازه می‌دهد تا از سطح نوشتاری بیشتری بهره ببرند. در صفحه شیشه ای کشویی دو نوع صفحه وجود دارد؛ یکی صفحات شیشه‌ای ثابت و دیواری در زیر و دیگری صفحات شیشه‌ای کشویی در بالا. این ابزار ارتباطی سه‌بعدی در یک محصول دو سطح نوشتاری را در اختیار شما قرار می‌دهد.
  2.  حذف دیوارها به‌منظور ایجاد دفتر کار با محیطی باز. ازآنجایی‌که کار با یکدیگر مرسوم شده است، دیوارها و اتاقک‌های کاری انفرادی در حال حذف‌شدن هستند. با کاهش دیوارها، به‌ناچار قسمتی از محل اعمال خلاقیت طراحان از بین می‌رود. صفحه شیشه ای کشویی صدها مترمربع فضای قابل نوشتن را در طرحی مختصر و مینیمال ادغام می‌کند و در عین کاهش دیوارها، تعداد زیادی سطح مناسب برای ایده‌پردازی اضافه می‌کند.
  3. پنهان‌کردن اطلاعات انحصاری. زمانی که محیط کار دفتر شما باز باشد، همیشه این احتمال وجود دارد تا بازدیدکنندگان نگاهی به اطلاعات سری هم‌فکری‌های شما بیندازند. وقتی صحبت از مخفی نگه‌داشتن اطلاعات انحصاری و محرمانه در میان باشد، صفحه شیشه ای کشویی به معنای واقعی کلمه آن‌ها را پنهان می‌کند. حتی اگر بحث حفظ اسرار در میان نباشد، پوشاندن نوشته‌ها ظاهری تمیز و مرتب به دفتر کار می‌دهد. با صفحات شیشه‌ای متحرک و کشویی که در بالای پانل‌های ثابت نصب شده‌اند، صفحه شیشه ای کشویی بهترین راه برای پنهان‌کردن اطلاعات است.
  4. بدون نیاز به صبرکردن برای پاک‌کردن، ایده‌های خود را بنویسید. وقتی تیم‌ها شروع به هم‌فکری می‌کنند، ایده‌ها آزادانه و سریع جریان می‌یابند و در نهایت تیم مجبور می‌شود تا قبل از تحقق ایده‌ها آن‌ها را پاک کند. اما در صورت استفاده از صفحه شیشه ای کشویی چنین اتفاقی نخواهد افتاد. وقتی یکی از صفحات با ایده‌های عالی پر شد، صفحۀ خالی دیگری درست در زیر آن وجود دارد؛ درست به‌آسانی ورق‌زدن دفتر، یکی از صفحات را کنار بزنید تا سطح نوشتاری تازه در زیر آن نمایان شود. صفحه شیشه ای کشویی تیم‌ها را قادر می‌سازد تا بدون توقف برای پاک‌کردن مطالب پیشین، هم‌فکری و همکاری داشته باشند.
  5. پیشگیری از درد چشم حاصل از صفحه کهنه و لکه‌دار. تخته‌های وایت‌برد سنتی از ملامین، پی‌ای‌تی یا ترکیبی از مواد ساخته می‌شوند که همگی بسیار متخلخل هستند. از جوهر گرفته تا میکروب‌ها و باقیمانده‌ها، وایت‌بردها تمام آن‌ها را به شکل لکه‌هایی عمیق و دائمی جذب می‌کنند. صفحه شیشه ای کشویی از شیشۀ آنیل شده و کم آهن ساخته شده است که ماده‌ای غیر‌متخلخل است. شیشه منفذی ندارد؛ بنابراین چه جوهر دائمی را بر روی سطح آن بریزید یا آن را در آلودگی فروکنید همیشه تمیز خواهد ماند. حتی پس از گذشت چندین دهه صفحه شیشه ای کشویی همچنان بدون لکه باقی خواهد ماند.

چه از صفر طراحی می‌کنید یا در حال بازسازی فضای فعلی خود هستید، صفحات شیشه‌ای فضای کاری مدرن و دوستانه ایجاد می‌کند. با سطح قابل نوشتن در فضای کاری خود چه کاری می‌توانید انجام دهید؟

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *