Phone Custom Custom Custom

۵ دلیل مهم برای آن که تیم شما به وایت برد شیشه‌ای نیازمند است

یکی از روش‌های مناسب برای تشویق همکاران به ارتباط برقرار کردن با هم تیمی‌های خود استفاده از تخته وایت برد است. هنگامی که برای دنبال کردن طوفان فکری به یک برد نیاز دارید تا‌ایده‌ها و افکارتنان را بر روی آن بنویسید وایت برد شیشه‌ای آیتک برد راه حل است. ما چند دلیل برای این که چرا وایت برد شیشه‌ای برای دفتر شما ضروری است را در زیر بیان می‌کنیم:

مدیریت پروژه

پروژه‌ها زمانی که همه در یک صفحه بر روی وایت برد شیشه‌ای قرار بگیرند به راحتی اجرا می‌شوند. مکان تخته وایت برد شیشه‌ای خود را طوری تنظیم کنید که کل تیم بتواند آن را ببیند. می‌توانید تکالیف، موعد مقرر، اهداف، اطلاعیه‌ها و موارد دیگر را نیز بر روی آن ذکر کنید. این روشی آسان برای مولد کردن و هماهنگ کردن تیم شماست.

طوفان فکری قابل دسترس

برخی از بهترین‌ایده‌های شما در جلسات تیم به ذهن شما می‌رسد البته باید این ریسک را نیز بپذیرید که هنگامی که‌ایده های‌تان را بر روی وایت برد شیشه‌ای در اتاق کنفرانس می‌نویسید دیگران نیز از آن استفاده کنند. وایت برد شیشه‌ای این امکان را به شما می‌دهد تا نتایج طوفان فکری خود را مستقیماً از جلسه به فضای کاری خود برسانید.

وظایف متمرکز

وایت برد‌های شیشه‌ای در هر اندازه‌ای موجود است و می‌توانید به راحتی در فضای كار شما قرار گیرید. ندازه کوچک می‌تواند به تمرکز‌ایده‌ها، جهت‌گیری ساده و هدایت تیم در مسیر خود کمک کند. همچنین می‌توانید وظایف متمرکز گروه را بر روی اندازه‌های کوچک وایت برد‌های شیشه‌ای قرارداده و آن‌ها را به اعضای تیم یادآوری کنید.

نیازی به نصب نیست

همه مکان‌های کاری یکسان نیستند. ممکن است فضای خود را اجاره کنید یا دفتر را با دیگران به اشتراک بگذارید. در این موارد، مدیران تسهیلات ممکن است به شما اجازه ندهند که تخته‌ها را روی دیوار‌های خود سوار کنید. وایت برد‌های شیشه‌ای پایه دار یک راه حل عالی برای این مشکلات است و یک سطح مشترک برای همکاری تیم شما فراهم می‌کند.

استفاده چند منظوره

وایت برد‌های شیشه‌ای پایه دار آیتک برد چیزی بیش از یک تخته وایت برد شیشه‌ای هستند. آن‌ها مغناطیسی هستند که به شما امکان می‌دهد یادداشتها، یادآوری‌ها و اطلاعیه‌هایی را برای تیم خود ارسال می‌کنید را با مگنت‌های قوی بر روی سطح آن بچسبانید. برد‌های شیشه‌ای قابل نصب در کنار همدیگر را دارند و می‌تواند برای گسترش  فضای مورد نیاز برای طوفان فکری شما مفید هستند.

از دفاتر بزرگ تا تیم‌های کوچک، وایت برد شیشه‌ای می‌تواند به تشویق خلاقیت، همکاری و  انجام کار تیمی به شما کمک کند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *