5 دلیل مهم برای آن که تیم شما به وایت برد شیشه ای نیازمند است

یکی از روش های مناسب برای تشویق همکاران به ارتباط برقرار کردن با هم تیمی های خود استفاده از تخته وایت برد است. هنگامی که برای دنبال کردن طوفان فکری به یک برد نیاز دارید تا ایده ها و افکارتنان را بر روی آن بنویسید وایت برد شیشه ای آیتک برد راه حل است. ما چند دلیل برای این که چرا وایت برد شیشه ای برای دفتر شما ضروری است را در زیر بیان می کنیم:

  • مدیریت پروژه

پروژه ها زمانی که همه در یک صفحه بر روی وایت برد شیشه ای قرار بگیرند به راحتی اجرا می شوند. مکان تخته وایت برد شیشه ای خود را طوری تنظیم کنید که کل تیم بتواند آن را ببیند. می توانید تکالیف ، موعد مقرر ، اهداف ، اطلاعیه ها و موارد دیگر را نیز بر روی آن ذکر کنید. این روشی آسان برای مولد کردن و هماهنگ کردن تیم شماست.

  • طوفان فکری قابل دسترس

برخی از بهترین ایده های شما در جلسات تیم به ذهن شما می رسد البته باید این ریسک را نیز بپذیرید که هنگامی که ایده هایتان را بر روی وایت برد شیشه ای در اتاق کنفرانس می نویسید دیگران نیز از آن استفاده کنند. وایت برد شیشه ای این امکان را به شما می دهد تا نتایج طوفان فکری خود را مستقیماً از جلسه به فضای کاری خود برسانید.

  • وظایف متمرکز

وایت بردهای شیشه ای در هر اندازه ای موجود است و می توانید به راحتی در فضای كار شما قرار گیرید. ندازه کوچک می تواند به تمرکز ایده ها ، جهت گیری ساده و هدایت تیم در مسیر خود کمک کند. همچنین میتوانید وظایف متمرکز گروه را بر روی اندازه های کوچک وایت بردهای شیشه ای قرارداده و آنها را به اعضای تیم یادآوری کنید.

  • نیازی به نصب نیست

همه مکانهای کاری یکسان نیستند. ممکن است فضای خود را اجاره کنید یا دفتر را با دیگران به اشتراک بگذارید. در این موارد ، مدیران تسهیلات ممکن است به شما اجازه ندهند که تخته ها را روی دیوارهای خود سوار کنید. وایت برد های شیشه ای پایه دار یک راه حل عالی برای این مشکلات است و یک سطح مشترک برای همکاری تیم شما فراهم می کند.

  • استفاده چند منظوره

وایت بردهای شیشه ای پایه دار آیتک برد چیزی بیش از یک تخته وایت برد شیشه ای هستند. آنها مغناطیسی هستند که به شما امکان می دهد یادداشت ها ، یادآوری ها و اطلاعیه هایی را برای تیم خود ارسال می کنید را با مگنت های قوی بر روی سطح آن بچسبانید. بردهای شیشه ای قابل نصب در کنار همدیگر را دارند و می تواند برای گسترش  فضای مورد نیاز برای طوفان فکری شما مفید هستند.

از دفاتر بزرگ تا تیم های کوچک ، وایت برد شیشه ای می تواند به تشویق خلاقیت ، همکاری و  انجام کار تیمی به شما کمک کند.

colorboard وایت برد شیشه ای مشکی-وایت برد رنگی glass colorboard  تخته وایت بورد شیشه ای رنگی-کالربرد شیشه ای شیشه رنگی-وایت بورد شیشه ای ناگا-تخته وایت برد ناگا-شیشه ای بورد-شیشه ای رنگی-برد شیشه ای قرمز-رنگ برد شیشه ای سفید-برد شیشه ای مشکی-تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی-لیست قیمت وایت برد-شیشه ای وایت بورد شیشه ای رنگی-وایت بورد شیشه ای glass whiteboard glassboard تخته وایت برد شیشه ای-قیمت کالربرد شیشه ای مغناطیسی-برد شیشه ای رنگی-برد رنگی نوشتاری-کالر برد-وایت برد لوکس-وایت برد شیشه ای مدیریتی-وایت برد اداری- ابعاد وایت برد شیشه ای رنگی-برد شیشه ای-ساخت وایت-برد شیشه ای-تخته وایت برد شیشه ای رنگی مغناطیسی-وایت برد شیشه ای ژان-تخته وایت برد ناگا-وایت برد شیشه ای رنگی مغناطیسی-قیمت وایت برد شیشه ای رنگی-قیمت وایت برد شیشه ای-تخته وایت برد شیشه ای رنگی-وایت برد شیشه ای رنگی-وایت برد ناگا-خرید اینترنتی وایت برد شیشه ای-لوکس برد-گلاس برد-تخته وایت برد شیشه ای-تخته وایت برد

 

 

Tags: , , , , , , , ,