ابزار مورد نیاز برای افزایش بهره وری در محیط کار و خانه

افزایش بهره وری

ایجاد یک فضای کاری کارآمد مهم نیست که شما در یک دفتر کار می‌کنید یا در خانه – طراحی همیشه به آسانی و شهودی طراحی آن به نظر نمی‌رسد. عواملی مانند شلوغی و تقسیم کارها فقط دو چالش است که با ایجاد فضای مناسب ایجاد می‌شود. به خصوص هنگامی که در خانه کار می‌کنید، هر جزئیات جزئی از محیط شما می‌تواند بر کارایی و سطح استرس شما در حین کار تأثیر بگذارد.

پس از تلاش بسیاری از راه حل‌های خلاقانه برای مقابله با این مشکلات مشترک در فضای کاری، به این نتیجه رسیدم که از یک وایت برد شیشه‌ای مغناطیسی برای ایجاد یک فضای کاری مناسب در محیط خانه استفاده کنم.

من از این تخته وایت برد شیشه‌ای به طور انحصاری برای شناسایی اولویت‌های هفتگی، تأیید‌ها و هرگونه یادداشت تصادفی که باید در طول روز بکشم، استفاده می‌کنم، از تماس‌های تلفنی و یادآوری‌هایی که به ناچار در حالی که در وسط یک پروژه دیگر هستم، به درون من سرازیر می‌شود.

عموماً، من دوست دارم آخر هفته این تابلو را تمیز کنم و از روز دوشنبه دوباره شروع کنم، اما هر یادداشتی که باید ذخیره شود یا به برنامه ریز من منتقل می‌شود، یا من به سادگی عکس خود را با تلفن خود می‌گیرم تا روی آن‌ها نگه داشته شود.

این وایت برد شیشه‌ای پایه دار  طراحی شده است که به صورت ساده از تخت استفاده شود، برای برنامه‌ریزی من چه در فضای کاری و چه در خارج از خانه، از آنجا که قابل حمل است، حمل آن در اطراف خانه یا محل کار آسان است و به من کمک می‌کند تا هر وقت لازم باشد از میز کار خود جدا شوم و هر جایی که مد نظر هست کار‌های خود را انجام دهم و اطلاعات خود را یادداشت کنم.

colorboard وایت برد شیشه‌ای مشکی-وایت برد رنگی glass colorboard  تخته وایت بورد شیشه‌ای رنگی-کالربرد شیشه‌ای شیشه رنگی-وایت بورد شیشه‌ای ناگا-تخته وایت برد ناگا-شیشه‌ای بورد-شیشه‌ای رنگی-برد شیشه‌ای قرمز-رنگ برد شیشه‌ای سفید-برد شیشه‌ای مشکی-تخته وایت برد شیشه‌ای مغناطیسی-لیست قیمت وایت برد-شیشه‌ای وایت بورد شیشه‌ای رنگی-وایت بورد شیشه‌ای glass whiteboard glassboard تخته وایت برد شیشه‌ای-قیمت کالربرد شیشه‌ای مغناطیسی-برد شیشه‌ای رنگی-برد رنگی نوشتاری-کالر برد-وایت برد لوکس-وایت برد شیشه‌ای مدیریتی-وایت برد اداری- ابعاد وایت برد شیشه‌ای رنگی-برد شیشه‌ای-ساخت وایت-برد شیشه‌ای-تخته وایت برد شیشه‌ای رنگی مغناطیسی-وایت برد شیشه‌ای ژان-تخته وایت برد ناگا-وایت برد شیشه‌ای رنگی مغناطیسی-قیمت وایت برد شیشه‌ای رنگی-قیمت وایت برد شیشه‌ای-تخته وایت برد شیشه‌ای رنگی-وایت برد شیشه‌ای رنگی-وایت برد ناگا-خرید اینترنتی وایت برد شیشه‌ای-لوکس برد-گلس برد-تخته وایت برد شیشه‌ای-تخته وایت برد

 

 

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *