Phone Custom Custom Custom

ابزار مورد نیاز برای افزایش بهره وری در محیط کار و خانه

ایجاد یک فضای کاری کارآمد مهم نیست که شما در یک دفتر کار می‌کنید یا در خانه – طراحی همیشه به آسانی و شهودی طراحی آن به نظر نمی‌رسد. عواملی مانند شلوغی و تقسیم کارها فقط دو چالش است که با ایجاد فضای مناسب ایجاد می‌شود. به خصوص هنگامی که در خانه کار می‌کنید، هر جزئیات جزئی از محیط شما می‌تواند بر کارایی و سطح استرس شما در حین کار تأثیر بگذارد.

پس از تلاش بسیاری از راه حل‌های خلاقانه برای مقابله با این مشکلات مشترک در فضای کاری، به این نتیجه رسیدم که از یک وایت برد شیشه‌ای مغناطیسی برای ایجاد یک فضای کاری مناسب در محیط خانه استفاده کنم.

من از این تخته وایت برد شیشه‌ای به طور انحصاری برای شناسایی اولویت‌های هفتگی، تأیید‌ها و هرگونه یادداشت تصادفی که باید در طول روز بکشم، استفاده می‌کنم، از تماس‌های تلفنی و یادآوری‌هایی که به ناچار در حالی که در وسط یک پروژه دیگر هستم، به درون من سرازیر می‌شود.

عموماً، من دوست دارم آخر هفته این تابلو را تمیز کنم و از روز دوشنبه دوباره شروع کنم، اما هر یادداشتی که باید ذخیره شود یا به برنامه ریز من منتقل می‌شود، یا من به سادگی عکس خود را با تلفن خود می‌گیرم تا روی آن‌ها نگه داشته شود.

این وایت برد شیشه‌ای پایه دار طراحی شده است که به صورت ساده از تخت استفاده شود، برای برنامه‌ریزی من چه در فضای کاری و چه در خارج از خانه، از آنجا که قابل حمل است، حمل آن در اطراف خانه یا محل کار آسان است و به من کمک می‌کند تا هر وقت لازم باشد از میز کار خود جدا شوم و هر جایی که مد نظر هست کار‌های خود را انجام دهم و اطلاعات خود را یادداشت کنم.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *