آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

تخته وایت برد شیشه ای

تخته وایت برد شیشه ای که در بازار با نام گلس برد نیز شناخته می شود، یکی از محصولات پر کاربرد در مکان های مختلف است. تجربه ثابت کرده که استفاده طولانی مدت از تخته وایت برد معمولی باعث می شود تا شاهد افت کیفیت سطح این محصولات باشیم و جلوه ظاهری آنها نیز سبب می شود تا محیط کار نامناسب به نظر برسد.

تخته وایت بردهای شیشه ای آی تک برد را در ادامه مشاهده می کنید. جهت سفارش با شماره 02186016400 تماس حاصل فرمایید.

اما بکارگیری شیشه در تخته وایت برد شیشه ای باعث شده تا تمامی معایب وایت بردهای معمولی از سر راه برداشته شوند. این محصولات گزینه های بسیار خوبی برای شرکت ها و سازمان های مختلفی هستند که برای بخش های مختلف مانند اتاق ایده پردازی، مدیریت، برنامه ریزی و… به دنبال محل مناسب برای نوشتن اهداف، نظرات و ایده های خود می باشند.

تخته وایت برد شیشه ای چیست؟

جنس انواع وایت برد شیشه ای مانند وایت برد شیشه ای مغناطیسی، تخته وایت برد شیشه ای مات یا رنگی و … معمولاً از شیشه سکوریت با ضخامت نسبتا پایین است. مقاومت بالا در مقابل خش افتادن یا شکستن از ویژگی های بارز این محصول می باشد.

همچنین در بخش پشتی محصولات یک ورق فلزی قرار گرفته که اجازه می دهد روند نصب این محصولات راحت تر باشد و مقاومت آنها در برابر ضربه یا شکستگی نیز به شکل قابل توجهی افزایش یابد.

در انواع وایت برد شیشه ای مغناطیسی، صفحه فلزی دارای خاصیت آهنربایی می باشد که علاوه بر تأمین مقاومت بالا، مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

اما برای انتخاب گزینه مناسب از بین انواع تخته وایت برد شیشه ای شما باید بتوانید شناخت بهتری نسبت به نمونه های مختلف این محصولات به دست بیاورید.

چه عواملی بر قیمت تخته وایت برد شیشه ای تاثیرگذار است؟

بعد از اینکه فهمیدیم تخته وایت برد شیشه ای چیست، بهتر است قیمت این محصولات را مورد بررسی قرار دهیم. فاکتور های متعددی روی قیمت وایت برد شیشه ای تاثیر می گذارند:

1. ابعاد تخته وایت برد شیشه ای

هرچقدر ابعاد این محصولات بیشتر باشد، نیاز به مواد اولیه بیشتری برای تولید آنها خواهد بود و در نتیجه شاهد افزایش هزینه خرید خواهیم بود. پس افرادی که به دنبال تخته وایت برد شیشه ای هستند، بسته به ابعاد مورد نیاز خود باید هزینه های متفاوت را پرداخت کنند.

2. کیفیت تخته وایت برد شیشه ای

یکی دیگر از پارامتر های تعیین کننده قیمت تخته وایت برد شیشه ای کیفیت مواد اولیه مورد استفاده برای تولید آن می باشد. البته نباید این مورد مهم را فراموش کنید که به هیچ عنوان نمی توان با کیفیت ترین تخته وایت برد شیشه ای را به قیمت ارزان خریداری کرد.

پس به این صورت می توان گفت که کیفیت و قیمت برای تخته وایت برد شیشه ای با هم رابطه مستقیم دارند.

3. نوع تخته وایت برد شیشه ای

بسته به نیاز مشتریان انواع وایت برد شیشه ای پایه دار، وایت برد شیشه ای مغناطیسی رنگی و معمولی و … تولید و وارد بازار می شوند. هر کدام از این محصولات ویژگی های خاص خود را دارد (که در بخش های بعدی بیشتر به آن می پردازیم.) و بسته به همین موضوع قیمت آن متفاوت خواهد بود.

4. نصب تخته وایت برد شیشه ای

روند نصب متفاوت با توجه به نوع این محصولات در هزینه تمام شده تاثیرگذار است.

قیمت تخته وایت برد شیشه ای در مقابل وایت برد معمولی

قیمت وایت برد شیشه ای از وایت برد معمولی بالاتر است. پیشنهاد متخصصین آی تک برد به شما این است که حتماً قبل از انتخاب و خرید وایت برد معمولی، به یاد داشته باشید که قیمت و هزینه اولیه برای خرید این محصولات تنها بخشی از مخارج شما در خصوص وایت برد خواهد بود.

در بسیاری از موارد می بینیم که افراد برای پرداخت هزینه کمتر سراغ وایت بردهای معمولی یا وایت برد شیشه های بی کیفیت می روند. با انجام این کار قیمت تمام شده تخته وایت برد کاهش خواهد یافت اما کیفیت آن نیز به همان میزان پایین می آید.

زمانی که صحبت از تخته وایت برد معمولی به میان می آید، می بینیم که این محصولات در طول زمان کیفیت خود را از دست می دهند و ظاهری بسیار کدر و نامناسب پیدا می کنند. اما انواع تخته وایت برد های شیشه ای دارای دوام بسیار بالاتری هستند.

به همین دلیل در طول زمان کمترین تغییر ظاهری را خواهد داشت. البته در زمان بکارگیری این محصولات نیز روند نوشتن و پاک کردن اشکال و متون مختلف بر روی شیشه بسیار ساده تر است. کلیه این دلایل باعث شده تا بسیاری از افراد نصب تخته وایت برد شیشه ای را انتخاب خوبی بدانند و از نظر قیمت نیز هزینه های لازم برای انجام این کار برای آنها به صرفه باشد.

مزایای تخته وایت برد شیشه ای چیست؟

در ادامه این بخش قصد داریم مزایای مختلف وایت برد شیشه ای را با هم مورد بررسی قرار دهیم. این موارد عبارتند از:

1. قابلیت تولید در نمونه های متنوع

استفاده از شیشه و ورق فلزی مخصوص به تولیدکنندگان گلس برد این امکان را می دهد تا بتوانند محصولی با ابعاد، رنگ، روش نصب و کارایی متفاوت تولید کنند.

2. ظاهر زیبا و خاص

تنوع وایت برد های شیشه ای به مشتریان اجازه می دهد تا بتوانند هنگام خرید، با دست بازتری محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. همچنین ماندگاری ظاهر گلس برد بسیار بالاتر از انواع وایت برد معمولی می باشد و در طولانی مدت نیز می تواند زیبایی خود را حفظ کند.

3. مقاومت بالا در برابر ضربه

استفاده از ورق فلزی برای بخش پشتی تخته وایت برد شیشه ای و بکارگیری شیشه سکوریت با ابعاد پایین و مقاومت بالا برای سطح آن، باعث شده تا این محصولات از دوام خوبی برخوردار باشند و بتوان در مکان های مختلف مانند خانه، کلاس درس، اتاق ایده پردازی و … از این محصولات استفاده کرد.

به عبارت دیگر می توان گفت استفاده از وایت برد شیشه ای تا هر زمانی که تمایل داشته باشید امکان پذیر است و همین باعث می شود تا در طولانی مدت انتخابی به صرفه باشد.

4. روند پاک شدن بسیار ساده

قطعاً روند پاک کردن اثر ماژیک بر روی وایت برد شیشه ای بسیار راحت تر از سایر انواع محصولات خواهد بود.

هیچ ناصافی روی سطح وایت برد شیشه ای وجود ندارد. از این رو نوشتن بر روی آنها راحت و پاک کردن آن راحت تر است. همچنین استفاده از ماژیک مخصوص وایت برد شیشه ای توصیه می شود.

5. نصب ساده

روند نصب تخته وایت برد شیشه ای بسیار ساده است و در کمترین زمان قابل انجام خواهد بود.

6. سازگاری بالا با محیط زیست

در انواع تخته وایت برد شیشه ای آی تک، به هیچ عنوان از مواد آلاینده یا محصولات صنایع پلاستیکی استفاده نشده است. استفاده از شیشه سکوریت حرارت دیده به همراه صفحات فلزی در بخش پشتی آن باعث شده تا همه قسمت های وایت برد شیشه ای حتی بعد از سال های طولانی استفاده، قابل بازیافت باشند.

نصب تخته وایت برد شیشه ای چقدر طول می کشد؟

بسیاری از شرکت هایی که خدمات با کیفیت و اختیار مشتریان قرار می دهد سعی می کنند تا متخصصین و نیروی با تجربه خود را برای نصب تخته وایت برد شیشه ای به محل اعزام کنند.

"نصب انواع مختلف وایت برد شیشه ای پس از ثبت سفارش، نهایتا 24 ساعت طول خواهد کشید."

البته این موضوع به معنی ساده بودن روند نصب این محصولات نیست، بلکه باید بدانید برای افراد با تجربه این کار ساده خواهد بود اما برای افراد مبتدی می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. پس بهتر است برای نصب انواع تخته وایت برد شیشه ای سراغ نیروی آموزش دیده و حرفه ای شرکتی بروید که گلس برد را از آنها خریداری کرده اید.

نکات مهم نحوه نصب تخته وایت برد شیشه ای

در صورتی که قصد نصب انواع وایت برد شیشه ای را داشته باشید، باید نکات مهمی که روی نتیجه نهایی کار شما تاثیر می گذارند را بشناسید. این موارد را در ادامه با هم بررسی خواهیم کرد و به خاطر سپردن آنها اجازه می دهد که کاملا ایمن و بدون مشکل خاصی روند نصب  خرید تخته وایت برد شیشه ای را طی کنید.

 1. در زمان خرید وایت برد شیشه ای باید حتماً سراغ محصولاتی بروید که امکان نصب آنها در محل مورد نظرتان وجود داشته باشد. همچنین در مکانهایی که امکان نصب تخته وایت برد شیشه ای وجود ندارد می توانید از وایت برد شیشه ای پایه دار استفاده کنید.
 2. لطفاً قبل از خرید وایت برد شیشه ای با افرادی که در این زمینه تجربه بیشتری دارند مشورت کنید و به این صورت خرید اولیه خود را بر اساس نیازتان انجام دهید. خرید وایت برد شیشه ای بدون توجه به محل استفاده آن باعث می شود تا از خرید خود رضایت نداشته باشید و نتیجه نهایی باب میل شما نباشد.
 3. بهتر است برای خرید وایت برد شیشه ای از متخصصین شرکت آی تک راهنمایی بگیرید چرا که این افراد می توانند نمونه ای از گلس برد را در اختیار شما قرار دهند که با سایر قسمتهای دکوراسیون داخلی فضا سازگاری کافی خواهد داشت.
 4. در صورتی که قبل از نصب قصد دارید تخته وایت برد شیشه ای را بر روی زمین قرار دهید بهتر است زیر آن فوم، کارتن، فرش، موکت و ... قرار دهید.
 5. سعی کنید قبل از نصب تخته وایت برد شیشه ای آن را از درون بسته بندی خارج نکنید. زیرا احتمال آسیب دیدن بخش های مختلف آن را افزایش می دهد.
 6. حتماً در زمان نصب سراغ استفاده از عینک ایمنی، کفش کار و لباس مناسب بروید.
 7. به یاد داشته باشید که شیشه گلس برد در برابر ضربات ناگهانی بسیار حساس است و از همین رو در زمان نصب باید حتماً مراقب باشید تا شیشه آسیب نبیند. یکی از راهکارهای مناسب برای شما استفاده از دستکش کار است که میزان اصطکاک را در زمان حمل و نقل افزایش خواهد داد و از آسیب دیدن آن ها جلوگیری خواهد کرد.

آموزش نصب تخته وایت برد شیشه ای

روند نصب انواع وایت برد شیشه ای مات، وایت برد شیشه ای مغناطیسی، وایت برد شیشه ای رنگی که با نام کالر برد شناخته میشود و سایر انواع محصولات یکسان است.

حال که با مدت زمان مورد نیاز برای نصب وایت برد شیشه ای و نکات مهم در زمان انجام این کار آشنا شده اید؛ نوبت به آن می رسد که مراحل مختلف برای نصب این محصولات را به ترتیب خدمت شما معرفی کنیم.

1. ابعاد تخته وایت برد شیشه ای

ابعاد تخته وایت برد شیشه ای را یادداشت کرده و محل قرار گیری آن را روی دیوار مشخص کنید. بسته به عرض وایت برد شیشه ای، شما به تعداد پیچ متفاوتی نیاز خواهید داشت.

2. محل قرار گرفتن پیچ ها را مشخص کنید

مشخص کردن محل دقیق پیچ ها باعث می شود تا تخته وایت برد شیشه ای به شکلی کاملاً صاف و دقیق روی سطح مورد نظر تان قرار بگیرد. بعد از آن به دقت محل قرارگیری هر کدام از پیچ ها را مشخص کرده سراغ مرحله بعد بروید.

3. سوراخکاری

در این مرحله باید برای نصب تخته وایت برد شیشه ای به شکل اصولی، از پیچ و رول پلاک استفاده کنید تا استحکام کافی را تامین نماید. در زمان سوراخکاری باید حتماً از مته ای استفاده کنید که عمق و قطر آن متناسب با نوع رول پلاک باشد.

4. پیچ کاری تخته وایت برد شیشه ای به دیوار

برای پیچ کردن تخته وایت برد شیشه ای به دیوار بهتر است زیرا آن را توسط یک نیروی کمکی مهار کنید یا میز و… در بخش زیرین آن قرار دهید تا گلس برد در محل مناسب خود بایستد.

ابتدا باید وایت برد شیشه ای را تراز کنید. بعد از تراز بودن وایت برد شیشه ای به راحتی پیچ ها را محکم کرده و سپس امکان استفاده از وایت برد شیشه ای برای شما فراهم خواهد بود.

اشتباهات متداول هنگام نصب تخته وایت برد شیشه ای

چند نمونه از رایج ترین اشتباهات هنگام نصب تخته وایت برد های شیشه ای عبارتند از:

 1. افراد مبتدی به هیچ عنوان نمی خواهند قبول کنند که تخصص و تجربه کافی برای نصب تخته وایت برد شیشه ای را ندارند.
 2. یکی از اشتباهات مهم افراد در زمان نصب تخته وایت برد شیشه ای این است که عجله بیش از حد به خرج می دهند و به همین دلیل می بینیم که نتیجه نهایی باب میل آنها نخواهد بود. پس به یاد داشته باشید برای انجام تمامی مراحل مختلف از اندازه گیری و تعیین کردن محل سوراخ ها گرفته تا سوراخ کاری و بستن پیچ های گلس برد، باید صبر و حوصله کافی به خرج دهید.
 3. در صورتی که محل قرارگیری گلس برد نامناسب بود، شما می توانید آن را در ارتفاع بالاتر بر روی سوراخکاری های جدید نصب کنید تا به این صورت علاوه بر صاف شدن گلس برد در پایان کار، سوراخ های اضافه را نیز بپوشانید.

آشنایی با استانداردهای تخته وایت برد شیشه ای

انواع وایت برد شیشه ای را بر اساس استانداردهای خاصی تولید و وارد بازار می کنند و این استانداردها به نتیجه نهایی کار تاثیر بسیار زیادی دارد. البته باید در نظر داشته باشید که این استانداردها تا حد زیادی به تولید کننده مورد نظر شما بستگی دارد. ما برای تولید تخته وایت برد شیشه ای آی تک برد از استاندارد های ASTM پیروی می کنیم.

رعایت کلیه این استانداردها برای ما همواره در اولویت قرار دارد و عقیده داریم رعایت این موارد می تواند باعث افزایش رضایت مشتری از محصولات ما شود. این استاندارد برای تولیدات صنعتی گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد و پارامترهای مهمی مانند کیفیت مواد اولیه، کیفیت اتصالات، کارایی و … را مد نظر قرار می دهد. اعمال این استانداردها برای تخته وایت برد شیشه ای باعث می شود تا این محصولات ویژگی های فنی و تخصصی مثبتی پیدا کنند.

1. ویژگی های استاندارد ASTM برای تخته وایت برد شیشه ای آی تک

 • نگهداری از این محصولات بسیار راحت می باشد و به مرور زمان نیز دچار مشکلات فنی بسیار کمی می شوند.
 • شیشه سکوریت حرارت دیده استفاده شده در این محصولات دارای گواهی ایمنی CPSC 16 CFR 1201 و ANSI Z97.1 و CAN / CGSB می باشد و حتی در صورت این که مشکلی بوجود آمد، هیچ خطری را برای استفاده کننده پیش نخواهد آمد.
 • چاپ استفاده شده برای قسمت ورق زیر شیشه، باید با استفاده از رنگ سرامیک باشد که سازگاری زیادی با محیط زیست دارد.
 • در زمان نصب شیشه روی ورق نباید هیچ گونه گرد و غبار یا مواد اضافه ای مشاهده شود چرا که ظاهر نهایی کار را از بین میبرد.
 • سطح شیشه باید کاملاً جامد و یکدست باشد. چرا که این موضوع باعث می شود تا روند نوشتن روی وایت برد شیشه ای راحت تر انجام شود.
 • لبه های اطراف شیشه باید کاملا صاف و صیقلی باشند، چرا که در غیر اینصورت ممکن است در اثر برخورد دست فرد به زوایای مختلف وایت برد، شخص دچار جراحت گردد.
 • اطراف شیشه سکوریت استفاده شده روی وایت برد نباید از قاب استفاده شود.

2. بررسی استاندارد شیشه سکوریت گلس برد

شیشه سکوریتی که در وایت بردهای شیشه ای استفاده می کنیم می بایست تا جایی که امکان دارد جلوی انعکاس نور را بگیرد.

از همین رو شیشه سکوریت معمولی را درون محلولی که از اکسید فلز های گوناگون تشکیل شده فرو می برند تا به این صورت از بازتاب نور و انعکاس آن جلوگیری گردد. البته شایان ذکر است که هیچ تاثیری روی رنگ شیشه نمی گذارد.

در نمونه هایی از وایت برد شیشه ای که با استفاده از شیشه های غیر استاندارد تولید شده اند می بینیم روند مشاهده طرح ها و متون نوشته شده بر روی این محصولات دشوار می شود. این موضوع قطعاً تاثیر منفی روی نحوه کار افراد با تخته وایت برد شیشه ای خواهد گذاشت.

انواع تخته وایت برد شیشه ای کدامند؟

امروزه بسته به سفارشات مشتری انواع مختلفی از وایت برد شیشه ای به صورت استاندارد تولید و به بازار عرضه می شوند.

1. تخته وایت برد اداری شیشه ای

برای تولید این نمونه از تخته وایت برد شیشه ای سراغ انواع شیشه لاکوبل سفید می روند که امکان نصب آن با استفاده از پیچ های طلایی و نقره ای بر روی دیوار اجازه می دهد جلوه نهایی کار بسیار زیبا و دلنشین باشد. بهترین انتخاب برای شرکت هایی که به دنبال وایت برد حرفه ای به منظور استفاده در اتاق های مدیریت و کنفرانس هستند، وایت برد شیشه ای اداری است.

امکان تولید این محصولات در ابعاد بزرگ باعث می شود تا برای محیط هایی با مساحت بالا گزینه های خوبی باشند. بزرگ بودن ابعاد آن ها اجازه می دهد تا تمام افراد حاضر در یک اتاق دید کافی نسبت به وایت برد شیشه ای داشته باشند.

2. تخته وایت برد شیشه ای لمینت

این نمونه از شیشه دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و سایر عوامل خارجی است، از همین رو در مکان هایی مانند مهد کودک که حساسیت مسائل ایمنی بسیار بالا است بهتر است به سراغ این نمونه از گلس برد برویم.

از سوی دیگر وقتی نیاز به تولید وایت برد شیشه ای با ابعاد بیش از حد استاندارد داشته باشیم، لمینت قطعا یکی از بهترین گزینه ها برای ما خواهد بود.

3. تخته وایت برد شیشه ای کریستال

این محصولات دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و شفافیت زیاد آنها باعث شده تا برای تولید گلس برد یکی از بهترین گزینه ها باشند. استفاده از این نو وایت برد شیشه ای باعث میشود تا طرح ها و نوشته های روی تخته برای شما بسیار واضح تر باشند.

این نمونه از شیشه را در ضخامت های مختلفی بین 6 میلیمتر تا 20 میلیمتر تولید و وارد بازار می کنند.

4. گلس برد طرح دار

برای افرادی که به دنبال محصولاتی با طراحی خاص و زیبا هستند، قطعا نمونه های وایت برد شیشه ای طرح دار می توانند یکی از بهترین گزینه ها باشند. جذابیت بصری بیشتر این محصولات نسبت به نمونه های ساده باعث می شود تا بتوان از آنها در مهدکودک ها، مدارس، مراکز آموزشی و… که با خردسالان و نوجوان در ارتباط هستند استفاده کرد.

البته از آنجایی که امکان حک کردن طرح های مختلف روی این شیشه ها وجود دارد، بسیاری از شرکت های ترجیح می دهند تا لوگو آنها بر روی تخته وایت برد قابل مشاهده باشد.

5. تخته وایت برد شیشه ای مات

به طور کلی می توان انواع تخته وایت برد شیشه ای مات را بر اساس تکنولوژی استفاده شده  به دو دسته تقسیم کرد. دسته اول شیشه ساتینا می باشد  که به شکل مات تولید می شود. این نمونه شیشه در بازار به صورت شفاف موجود نیست و فقط نمونه مات آن یافت می شود؛ به همین دلیل با استفاده از آنها نیازی به روش های مختلف مات ساختن شیشه نیست.

روش دیگر مات ساخت شیشه سکوریت استفاده از تکنولوژی سندبلاست است. سند بلاست به روشی می گویند که با استفاده از پمپ های فشار قوی ریز ذراتی با سختی بالا را به سمت شیشه پرتاب می کند و باعث مات شدن آن می شود. انواع تخته وایت برد مات را می توان از طریق روش سندبلاست طرح دار کرد.

6. تخته وایت برد شیشه ای رنگی

معمولا بیشتر این نمونه از گلس برد ها را با استفاده از شیشه های 6 میلیمتری تولید و وارد بازار می کنند. برای تولید نیز بعد از برشکاری شیشه را در معرض حرارت کنترل شده قرار می دهند تا به این صورت مقاومت آن در افزایش یابد.

امکان تولید این نمونه از وایت برد شیشه ای در رنگ های مختلف باعث شده تا مشتریان با سلایق و سطوح نیاز مختلف بتوانند به راحتی از بین نمونه های گوناگون آن گزینه متناسب با نیاز خود را بیایند. ما در آی تک برد حتی این امکان را داریم تا تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی رنگی را با توجه به سلیقه و نظر شما تولید کنیم.

7. وایت برد شیشه ای پایه دار لاکچری

در شرایط مختلف ممکن است امکان نصب وایت برد شیشه ای روی دیوار وجود نداشته باشد. در این مواقع بهترین گزینه ای که پیش روی شماست، استفاده از وایت برد شیشه ای پایه دار است.

یکی از مزایای اصلی این محصولات برای ما آن است که بسته به شرایط کاری، می توانیم محل قرار گرفتن آن را تغییر دهیم و به این صورت بدون هیچ مشکلی در بخش های مختلف یک موسسه یا شرکت از آن استفاده کنیم.

8. وایت برد شیشه ای مغناطیسی ارزان

یکی از مدرن ترین انواع گلس برد که به تازگی توانسته توجه دسته زیادی از مشتریان را به خود جلب کند، وایت بردهای مغناطیسی شیشه ای هستند. صفحه فلزی استفاده شده در پشت شیشه ای این محصولات دارای خاصیت مغناطیسی است. در نتیجه وسایل نوشتار مانند ماژیک و تخته پاک کن روی این گلس برد می چسبند و احتمال گم شدن آن ها کاهش می یابد.

از سوی دیگر نمونه های مختلفی از گلس برد مغناطیسی در بازار موجود است. به عنوان مثال وایت برد شیشه ای مغناطیسی رنگی، طرح دار و… در بازار موجود می باشند. به همین دلیل علاوه بر استفاده از مزایای تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی شما می توانید سراغ انواع دیگر این محصولات بروید.

کاربردهای تخته وایت برد شیشه ای چیست؟

تخته وایت برد شیشه ای آیتک در مکان های مختلفی قابل استفاده است و در هر مکان مزایای خاصی را در اختیار ما می گذارد. از همین رو در ادامه کاربردهای گوناگون و مزایایی که برای شما به همراه خواهند داشت را بیشتر بررسی می کنیم.

 • امکان نصب چند وایت برد شیشه ای در کنار هم به شما اجازه می دهد تا اگر نیاز به تخته ای با سایر بالا هستید، به راحتی آن را در اختیار داشته باشید.
 • استفاده در مکان هایی که نیاز به ظاهری لوکس و جذاب داریم. به عنوان مثال این محصولات می توانند در لابی ها، رستوران های بزرگ، موسسات و… باعث زیباتر به نظر رسیدن محیط شوند.
 • قابل استفاده در محیط های آموزشی: روند نوشتن و پاک کردن روی گلس برد بسیار ساده تر و سریع تر از وایت برد های معمولی خواهند بود. از همین رو به کار گرفتن آنها در محیط های آموزشی می تواند مزایای زیادی را برای ما به همراه داشته باشد.
 • استفاده در شرکت ها و محل کار: وجود تخته ای که ایده ها، اهداف، نظرات و… روی آن نوشته شود؛ قطعا باعث افزایش تعامل بین بخش های مختلف شرکت مورد نظر شما خواهد شد. استفاده از این محصولات می تواند باعث افزایش سطح تعامل، بهره وری، خلاقیت و همکاری در سازمان شما گردد.
 • استفاده راحت: قابلیت استفاده و نصب راحت این محصولات باعث شده بتوان برای سرگرمی، یادداشت برداری های گروهی و… نیز از آن استفاده کرد.
 • قابل استفاده در محیط های بهداشتی و درمانی: استفاده از شیشه های سکوریت با کیفیت که به هیچ عنوان متخلخل نیستند باعث شده تا گلس برد مناسب قابل شستشو باشد و به این صورت بتوان از آنها در بیمارستان ها، آزمایشگاه ها یا سایر مراکز پزشکی از آنها استفاده کرد.

آشنایی با خصوصیات مختلف وایت برد شیشه ای

در بخش های بعدی ما قصد داریم پارامترهایی که به عنوان ویژگی های اصلی گلس برد شناخته می شوند را با هم بررسی کنیم. هر کدام از این ویژگی ها برای تخته وایت برد شیشه ای آی تک بسیار مهم هستند و از همین رو مشتریان نیز باید آنها را بشناسند. در ادامه خواهیم دید که هر کدام از این ویژگی ها چیست و بر اساس استاندارد باید چگونه باشند.

1. خاصیت مغناطیسی

وجود خاصیت مغناطیسی در یک وایت برد شیشه ای باعث میشود تا روند نوشتن، پاک کردن، نگهداری از وسایل مختلف مانند ماژیک و تخته پاک کن راحت تر شود.

2. ابعاد

بسته به نیاز مشتری امروزه انواع مختلف گلس برد در ابعاد مختلف تولید و وارد بازار شده اند. نمونه های کوچکتر گزینه های خوبی برای فضای کوچک هستند. همچنین گلس برد با ابعاد بزرگتر نیز در ادارات، سازمان ها و موسسات مختلف کاربرد دارد.

3. جنس و رنگ

جنس و رنگ نهایی محصولات علاوه بر این که روی جلوه نهایی کار تاثیر زیادی خواهد گذاشت، روی قیمت و کارایی محصولات نیز تاثیر گذار هستند. به همین دلیل در آینده بهتر است در این مورد با مشاورین ما در آی تک صحبت کنید.

4. وزن شیشه استفاده شده

یک وایت برد شیشه ای استاندارد باید سبک باشد. به خصوص اگر به دنبال جابجایی تخته وایت برد هستید می توانید با متخصصین ما تماس بگیرید.

در آخر ...

آشنایی با شرکت تولید تخته وایت برد شیشه ای آی تک قطعا به مشتریان کمک می کند خدمات بهتری را در این زمینه دریافت کنند.

قابلیت استفاده از این محصولات در مکان های مختلف باعث شده تا امروزه بسیاری از مشتریان آن بتوانند از سراسر کشور سراغ این محصول بیایند. برای سفارش و خرید بهترین تخت وایت برد شیشه ای شما می توانید ابتدا با متخصصین ما تماس 02186016400 و بعد از دریافت راهنمایی ها و مشاوره های لازم، خریدی هوشمندانه داشته باشید.