Phone Custom Custom Custom

یراق آلات وایت برد شیشه ای باید چه ويژگی هایی داشته باشند؟

میخواهم شما را به گذشته ببرم! زمانی که پشت میزهای چوبی مدرسه مینشستید و به آموزش های معلم گوش میدادید. کمی کلاس درس خود را تجسم کنید؛ چه چیزی از آن در ذهن شما دوباره نمایان می شود؟ قطعا تخته چوبی و گچ های رنگارنگ یکی از بهترین خاطراتی است که از کلاس های درس در ذهن دارید. کمتر کسی تمایل دارد معلم های سختگیر و زنگ های پشت هم درس را به یاد آورد. اما گچ های رنگی چیزی نیست که به آسانی از ذهن پاک شود. چه نقاشی هایی که در زنگ تفریح بر روی این تخته های چوبی نکشیده اید! مطمئنا با یادآوری‌ اش لبخندی بر لبانتان جاری می شود. متاسفانه این روزها دانش آموزان دیگر چنین تجربیاتی نخواهند داشت. انواع مختلف تخته اعم از وایت برد شیشه ای و… جایگزین تخته های چوبی دوست داشتنی ما شده است!

در واقع چندین سال است که وایت بردهای شیشه ای در طرح ها و رنگ های مختلف به بازار عرضه شده و جایگاه بسیار خوبی را در میان معماران برای خود فراهم آورده است. چه بسا که جایگزین تخته های چوبی گذشته شده است. این نوع از تخته ها به واسطه ساختار شیشه ای جذاب و خاصی که دارند از همان روزهای نخستین استفاده در کلاس های درس، مورد استقبال قرار گرفتند.

ویژگی های تخته وایت برد شیشه ای

از طرفی بسیاری از کارشناسان استفاده از تخته های چوبی و گچی را برای سلامتی افراد و ریه های دانش آموزان مضر میدانستند و این نوع از تخته ها نه تنها برای سلامتی دانش آموزان اهمیت قائل است بلکه به محیط زیست نیز آسیبی وارد نمی کند.

اگر فکر می کنید هم اکنون زمان استفاده از این تخته ها فرارسیده توصیه داریم حتما سری به سایت آیتک برد بزنید. کارشناسان ما میتوانند راهنمایی های دقیق و مشورت هایی کاملا هوشمندانه را در اختیار شما قرار دهند. با این حال قصد داریم در ادامه این مقاله به شرح برخی از ویژگی هایی بپردازیم که در حین انتخاب تخته وایت برد باید به آن توجه شود. با ما همراه باشید.

ویژگی های تخته وایت برد شیشه ای

این مسئله همیشه غیرقابل انکار بوده است؛ افراد زمانی به سراغ استفاده از یک محصول می روند که مطمئن شوند برای آنها کارآمد است. این مسئله درخصوص تخته وایت برد شیشه ای نیز صدق می کند. اگر این گلس بردها هیچگونه مزایا و ویژگی های مثبتی را با خود به همراه نداشتند، استفاده از آنها کاملا بی معنی بود!

پس بیایید با برخی از ویژگی های وایت برد شیشه ای آشنا شوید.

از بارزترین شاخصه ها و ویژگی های وایت بردهای شیشه ای باید به مقاومت بالای آنها اشاره کرد. براساس نتایج بدست آمده این نوع از وایت بردها از مقاومت بالاتری نسبت به سایر تابلوها برخوردارند. بهره گیری از شیشه های صاف و امروزی نیز منجر شده تا ظاهری فوق العاده مدرن و شیک بدست آورد. شفافیت انها نیز این امکان را به شما می دهد تا در هر محیطی که تمایل دارید؛ این تخته ها را آویزان کنید.

چه بسیار افرادی که از تخته وایت بردهای شیشه ای برای دیزاین دفتر خود استفاده کردند. درواقع با توجه به اینکه میتوان این تخته ها را در رنگبندی های مختلف سفارش داد، استفاده از آنها در رنگ های مطابق با محیط دفتر جهت دیزاین خیلی غیرعادی نیست!

شما میتوانید این تخته وایت بردها را در هر اندازه ای که دوست دارید سفارش دهید. کافیست سری به بخش تماس با ما سایت آیتک برد بزنید. حال که تاحدودی با وایت برد شیشه ای آشنا شده اید؛ آیا درخصوص یراق آلات وایت برد شیشه ای نیز میدانید؟ اجازه دهید در ادامه این مقاله در این خصوص بیشتر صحبت کنیم.

یراق آلات وایت برد شیشه ای

یراق آلات وایت برد شیشه ای چیست؟

یراق آلات وایت برد شیشه ای را باید آن دسته از قطعات و تجهیزاتی بدانید که جهت نصب وایت برد مورد استفاده قرار میگیرد. انواع مختلفی از آن اعم از پلاستیکی، فلزی و… در بازار موجود می باشد. این شما هستید که با توجه به نیاز خود به انتخاب هر کدام از آنها میپردازید. حواستان باشد این یراق آلات نقش بسیار کلیدی را در نصب وایت برد شیشه ای ایفا می کند از همین رو آن را در بالاترین کیفیت و مقاومت تهیه نمائید.

اما یراق آلات وایت برد شیشه ای باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا از خرید خود مطمئن باشیم؟ در ادامه نکاتی را خواهیم گفت.

ویژگی های یراق الات وایت برد شیشه ای چیست؟

با توجه به این مسئله که یراق آلات از نقش های بسیار مهمی برخوردارند خالی از لطف نیست بگوییم که در کارکرد صحیح و دوام و ماندگاری بالای شیشه های وایت برد نقشی کلیدی ایفا می کنند. اما ویژگی های آن عبارتند از:

  • کیفیت بالا؛ یراق آلات وایت برد شیشه ای به واسطه کیفیت و مقاومت بالایی که دارد از خمیدگی و شکستگی شیشه ها جلوگیری به عمل می آورد.
  • این یراق آلات باید از جنس خوبی برخوردار باشند تا در مواجه با تغییرات جوی و رطوبت دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نشوند.

کلام آخر

این روزها انواع مختلفی از یراق آلات وایت برد وجود دارد؛ اینکه کدام یک از آنها را استفاده می کنید کاملا به نوع شیشه وایت برد شما خواهد داشت. در این مسیر حتی میتوانید با کارشناسان و متخصصان آیتک برد ارتباط برقرار کنید. آنها راهنمایی های کامل و دقیقی را در این زمینه در اختیار شما قرار خواهند داد.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *