آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

گلس بردها و افزودن قابلیت های جذاب به دیوارهای سفید

آیا به دنبال تغییر دکوراسیون و تغییر فضای خشک محل کار خود هستید؟ در این مقاله پیشنهاداتی برای شما و محل کارتان داریم. افراد ساعات زیادی از روز را در محل کار و کلاس های آموزشی سپری می کنند.

محیط آموزش و کار باید به نحوی باشد که کارمندان و دانش آموزان را به پویایی بیشتر و تلاش مستمر تشویق کند. کار در محل های ساده و خشک باعث می شود کارمندان انگیزه کافی برای کار کردن نداشته باشند. و بیشتر ساعات روز خود را با کسالت بگذرانند. این کسالت باعث پایین آمدن بازدهی و عمل کارمندان می شود. این نکته در کلاس های درس و مراکز آموزشی نیز صدق می کند.

وقتی محیط آموزشی کسل کننده و ساده باشد برای دانش آموزان و دانشجویان تکراری و خسته کننده می شود. این امر باعث می گردد آنها در ساعات آموزش اغلب خواب آلود و خسته باشند. این نکته توسط بسیاری از روانشناسان و محققان به اثبات رسیده است.

گلس برد

آنها بررسی خود را روی تعدادی از دانش آموزان انجام دادند. بر اساس این تحقیق گروهی از دانش آموزان چند هفته متوالی در یک کلاس با دیوار های خالی و سفید مشغول تحصیل شدند تنها وسیله آموزشی در کلاس یک وایت برد ساده بود. و گروهی دیگر از دانش آموزان در کلاسی دیگر با دیوار های رنگی و همچنین ابزار آموزشی جدید آموزش خود را آغاز نمودند.

نحوه تدریس به این دو گروه با هم هماهنگ و هم زمان بود همچنین تمامی مطالب آموزشی در دو کلاس مطابق هم بود. بعد از پایان دوره، بازدهی و عملکرد دانش آموزان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس نتایج بدست آمده دانش آموزان کلاس دوم عملکرد بهتری داشتند آنها در امتحانات پایانی نمرات بهتری را نسبت به دانش آموزان کلاس اول به دست آوردند.

واضح است هر چه محیط شاد تر باشد و هیچ سادگی و خشکی وجود نداشته باشد، اشتیاق افراد برای یادگیری و کار بیشتر می شود. این مسئله در محیط کار نیز صدق می کند. مدیران شرکت ها باید در صدد تغییر دکوراسیون و طراحی محیط کار باشند. تا به این ترتیب کارمندان از کسالت دور و به کار و تلاش بیشتر اشتیاق پیدا کنند.

استفاده از شیشه های سکوریت رنگ شده در طراحی داخلی

یکی از جدید ترین طراحی ها برای مراکز آموزشی و شرکت ها استفاده از شیشه های سکوریت رنگ شده BACK PAINT GLASS TEMPERD می باشد. شیشه های سکوریت رنگ شده می توانند ماهیت دیوار را ایفا کنند. جداسازی اتاق ها با استفاده از این شیشه ها مزایای زیادی به همراه دارد. این نوع شیشه های رنگی علاوه بر اینکه نسبت به شیشه های دیگر مقاوم تر هستند، کارایی بیشتری نیز دارند.

همانطور که می دانید گلس برد ها نسل جدیدی از وایت برد ها هستند. وایت برد های شیشه ای از شیشه های سکوریت رنگی تهیه می شوند. به همین دلیل می توان از آنها به عنوان جداسازی اتاق ها استفاده نمود. استفاده از وایت برد های شیشه ای در طراحی داخلی می تواند عملکردی چندگانه برای شما به ارمغان بیاورد.

  • وایت برد های شیشه ای می توانند نقش پرده ویدئو پروژکتور را ایفا کنند.
  • می توان از آنها برای جداسازی اتاق ها و فضا ها استفاده کرد.
  • می توان از آنها برای نوشتن و آموزش نیز استفاده کرد.

گلس برد های مغناطیسی بهترین گزینه برای شرکت ها و مراکز آموزشی هستند. با آهنربا می توان کاغذ و مقوا و حتی وسایل سبک را به شیشه متصل نمود.

گلس برد

این عملکرد ها را می توانید با نصب وایت برد های شیشه ای در محل کار خود داشته باشید و با نصب آنها روی هر دیواری می توان حداکثر استفاده را از آن کرد. دیوار های بدون استفاده و خالی از هر تابلویی بهترین مکان ها برای نصب گلس برد ها هستند. بجای آنکه از یک تخته سفید ساده استفاده کنید می توانید از نسل جدید از وایت برد ها استفاده نمایید. کیفیت، استحکام و مقاومت گلس برد ها بسیار بیشتر از وایت برد های معمولی است.

روزانه جلسات زیادی در شرکت ها برگزار می شود، در این بین برخی از مدیران به دلیل کمبود فضا مجبور هستند جلسات خود را به صورت انفرادی برگزار نمایند. اگر از گلسبرد ها برای جدا سازی اتاق ها استفاده کنید می توانید استفاده های متنوعی از آن داشته باشید. همانطور که در بالا ذکر شد وایت برد های شیشه ای عملکرد های فراوانی دارند. علاوه بر این وایت برد های شیشه ای در رنگ بندی های متنوعی عرضه می شوند. در برخی از مراکز و شرکت ها برای دکوراسیون داخلی از چند رنگ متنوع استفاده می کنند. که باعث ایجاد فضایی شاد و جذاب می شود.

حتی در برخی از مکان ها از وایت برد های شیشه ای به عنوان کاغذ دیواری و پوشاندن عیوب دیوار ها استفاده می کنند. به جای آنکه هزینه زیادی برای خرید ابزار آموزشی و کاغذ دیواری کنند با نصب یک گلسبرد هزینه های خود را به حداقل می رسانند و از یک طراحی مدرن استفاده می کنند.

گلس برد

همچنین می توان به جای آنکه در یک محل به طور جداگانه از پرده پروژکتور، وایت برد و تابلوی اعلانات استفاده کرد. می توانید همه آنها را در یک گلس برد مغناطیسی خلاصه کنید. اینگونه هم از فضای کم حداکثر استفاده را کرده اید و هم از یک طراحی مدرن و به روز استفاده نموده اید.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین سفارش و خرید وایت برد های شیشه ای به لینک زیر مراجعه نمایید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *