Phone Custom Custom Custom

مزایای وایت برد شیشه ای شرکت آی تک چیست؟

حتما برای شما هم بارها اتفاق افتاده است که بخواهید اطلاعاتی را در محیط کار، دانشگاه و … با دوستان و همکارانتان از طریق ارائه نوشتاری به اشتراک بگذارید. قطعا اولین گزینه برای نمایش دادن اطلاعات خود استفاده از وایت برد و یا همان تخته سیاه است تا بتوانید به جهت همفکری با همکاران و ارتباط با یکدیگر و یا درمیان گذاشتن موضوعاتی که در ذهن شما وجود دارد را بر روی آن به نمایش بگذارید. بنابراین بسیار حائز اهمیت است که کدام نوع از وایت بردها هستند که میتواند بالاترین تاثیر را در مخاطب شما جهت دریافت اطلاعات موجود بر روی وایت برد (تخته) داشته باشد. از این رو ما به شما گلسبردها یا همان وایت بردهای شیشه ای را به دلیل طراحی های خاص، همچنین نوع موادی که در ساخت آن بکار رفته است جهت خلق ایده های بکر و طوفان فکری و هرآنچه که باعث می گردد شما نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات با دیگران داشته باشید را معرفی می کنیم.
گلس بردهای آی تک (وایت بردهای شیشه ای) یک بار برای همیشه نیاز شما را برآورده می نماید زیرا با داشتن کیفیت بسیار بالای مواد اولیه مصرفی و همچنین رعایت استانداردهای تولید و ساخت دیگر نیاز به تعویض نخواهند داشت.
برای اینکه بتوانید به درستی بر اساس نیازهای خود یک وایت برد شیشه ای انتخاب نمایید پاسخ سوالات مهم زیر به جهت تصمیم گیری صحیح به شما کمک خواهد نمود.

تخته وایت برد شیشه ای مورد نیاز من باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

آنچه که مسلم است داشتن مواد اولیه، کیفیت، ایمنی، پایداری رنگ، طراحی زیبا و مغناطیس بودن از ویژگی های قابل توجه و پراهمیت در گلس بردها می باشد که در زیر به صورت مختصر به آن اشاره شده است:

  1. مواد اولیه: تضمین کیفیت یک کالا از طریق استاندارد بودن آن مشخص می شود بنابراین مواد اولیه استفاده شده جهت تولید هر محصولی باید استانداردهای لازم تولید را داشته باشد. شرکت آی تک با توجه به اینکه اساس کسب و کار خود را بر کیفیت بنا نهاده است، فقط و فقط از مواد اولیه استاندارد و با کیفیت جهانی جهت تولید گلس بردها استفاده می نماید.
  2. ایمنی: موضوع دومی که بسیار حائز اهمیت می باشد، لحاظ نمودن تمام نکات ایمنی از قبیل استفاده از شیشه کریستال سوپرکلیر تمپر (سکوریت) شده باشد زیرا به دلیل ماهیت گلس بردها که شیشه است حتما باید موارد ایمنی شیشه در آن جهت حفظ سلامتی استفاده کننده رعایت شده باشد که خوشبختانه گلس بردهای آی تک تماماً سکوریت شده می باشند.
  3. پایداری رنگ تخته وایت برد شیشه ای: نکته دیگری که باید به آن توجه نمود نوع رنگی است که در تولید گلس برد ها از آن استفاده می گردد. شرکت آی تک با استفاده از رنگ های سرامیکی در تولید گلسبردها کیفیت رنگ محصولات خود را در مقابل رطوبت، اشعه UV، خراش و …. وارانتی می نماید.
  4. طراحی زیبا: با توجه به اینکه گلس بردها جزو تغییرناپذیر فضای شما می گردد باید از زیبایی منحصربه فردی برخوردار بوده و با فضای مورد استفاده هارمونی لازم را داشته باشد. گلس بردهای تولیدی شرکت آی تک توسط مجرب ترین طراحان صنعتی و معماران داخلی طراحی و به ثبت رسیده است و به علت ظریف و بدون قاب بودن( فریم لس) و کیفیت بسیار بالای آن زیبایی را برای شما به ارمغان می آورند.
  5. مغناطیسی بودن: نظر به اینکه نیاز خیلی از موضوعات جهت یاد آوری بر روی کاغذ نوشته و بر سطح برد نصب گردد گلس بردهای مغناطیسی آی تک تمام نیاز شما را برآورده می نماید.
    برای مشاهده انواع گلس بردهای آی تک کلیک کنید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *