آدرس ما

تهران، خیابان شهید باهنر، بعد از کاخ نیاوران، میدان نیاوران، خ شهید جبلی، خ شهید ملاحسینی، پلاک 23، واحد 2

Phone Custom Custom Custom

در هنگام خرید تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی به چه نکاتی توجه کنیم؟

در  سال‌های اخیر، تخته‌های وایت برد شیشه ای به‌عنوان یک رسانه ارتباطی در طیف وسیعی از زمینه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند – چه به عنوان کمک بصری در مدارس و دانشگاه‌ها، برای ارائه‌ها در اتاق‌های جلسات شرکت و یا به عنوان وسیله کاربردی  در دفاتر. آی ِتک برد یک راهنمای کوچک برای کمک به شما در انتخاب تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی مناسب تهیه کرده است.

فکر کردن در مورد پاسخ به سه سوال زیر راه خوبی برای کمک به شما در یافتن محصول مناسب است:

 1. وایت برد شیشه ای مغناطیسی برای چه مورد نیاز است؟
 2. تا چه اندازه از  وایت برد شیشه ای مغناطیسی استفاده خواهد شد؟
 3.  وایت برد شیشه ای مغناطیسی باید چه اندازه ای باشد؟

وایت برد شیشه ای مغناطیسی در چه جاهایی مورد نیاز است؟

1. در مکان های ملاقات، آموزشی و دفاتر

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی این امکان و فرصت را به شما می دهد تا ایده ها، افکار و یادداشت ها  مهم خود در طول روز و یا در زمان برگزاری جلسات یاد داشت نمایید.

همچنین برای نوشتن ایده ها در طول یک جلسه طوفان فکری با همکاران مورد استفاده قرار گیرد. شما همچنین می توانید   از وایت برد شیشه ای مغناطیسی برای ایجاد جداول برنامه ریزی  استفاده کنید، و همچنین برای رویکردهای کنترل پروژه، مانند روش اسکرام.

شما می توانید سطح  وایت برد شیشه ای مغناطیسی خود را با استفاده از نوارهای مغناطیسی سفارشی نمایید

 • وایت برد شیشه ای مغناطیسی
 • ریل ها
 • تخته های شیشه ای

2. ایده آل برای دفاتر و دانشگاهها

یک جایگزین خوب برای یک  تخته وایت برد معمولی، یک  تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی متحرک می باشد. این تخته وایت بردها همه جا در دسترس می باشند و آن ها را حتی انعطاف پذیرتر می کنند. شما می توانید آنها را راه اندازی و استفاده از آنها را در هر نقطه از اتاق، میسر ساخته و می تواند ۳۶۰ درجه بچرخد.

3. برای جلسات طوفان فکری، کارگاه ها و جلسات دیگر

وایت برد شیشه ای مغناطیسی برای جلسات طوفان فکری ایده آل هستند و راه حل مناسبی برای کارگاه ها هستند. وایت برد شیشه ای مغناطیسی را می توان متناسب با نیازهای شما  بر روی سطوح افقی مانند میز ها و همچنین سطوح عمودی وایت برد شیشه ای مغناطیسی نصب نمود.

4. برای مناطق کوچک اداری یا دفاتر خانگی

در مناطقی که فضای کاری موجود تا حدودی محدود است، شیشه کوچکتر و تخته های ترکیبی می توانند راه حل ایده  آل را ارائه دهند. مزیت تخته های ترکیبی سطح دوگانه است. یک نیم ویژگی یک سطح  وایت برد شیشه ای مغناطیسی است که می تواند بر روی آن نوشته شود، و نیمی دیگر ویژگی های چوب پنبه می باشد، که اطلاعات مهم را می توان با استفاده از سنجاق به آن متصل کرد. تخته های شیشه ای مغناطیسی یکی دیگر از گزینه های بسیار چشم نواز است که به هر دفتر مدرن با طراحی ظریف، بدون قاب خود را مناسب است. سطح نوشتن مغناطیسی برای ضمیمه کردن یادداشت ها، کارت های کسب و کار و عکس در دفتر یا در خانه مناسب است.

 • تخته های شیشه ای ›
 • تخته ترکیبی ›
 • تخته های اطلاع رسانی ›

انعطاف پذیر و بصری وایت بردهای شیشه ای

از آنجا که هم اکنون در عصر دیجیتال به سر می بریم، با استفاده از ویدئو پرژکتور ها، تخته وایت برد  های شیشه ای مغناطیسی به یک صفحه چند منظوره برای  اتاق های ملاقات، اتاق های آموزشی و یا اتاق کنفرانس تبدیل شده اند،  تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی راه حل مناسب برای توسعه، ضبط و به اشتراک گذاری ایده های جدید در جلسات و یا کارگاه های آموزشی است. آن ها همچنین در پایان جلسه، هر یادداشت جلسه ای را می توان به سادگی عکس برداری کرده و ذخیره نمایند و یااز طریق ایمیل و یا با فن آوری بلوتوث ارسال و یا چاپ نمایند.

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی چیست؟

تخته شیشه ای از شیشه ایمنی (سکوریت)ساخته شده است، سطح مغناطیسی بوسیله یک ورق فولادی لمینیت گردیده که این مهم ایمنی و استحکام گلسبرد را چندین برابر می کند. وایت برد  های شیشه ای مغناطیسی دارای خواص تمیز کردن برتر برای از بین بردن علائم جوهر می باشند.

بر روی وایت برد های شیشه ای مغناطیسی می توان با مارکر های معمولی وایت برد و مارکرهای ویژه شیشه نوشت و سپس آن ها را به راحتی با استفاده از یک پارچه مرطوب یا خشک پاک کرد. برای ضمیمه کردن یادداشت توصیه می کنیم تنها با استفاده از آهنرباهای نئودیمیوم N42، که بسیار قوی هستند، استفاده نمایید.

 • چشم نواز در هر اتاقی
 • سطح مغناطیسی و مقاوم
 • بسیار آسان برای تمیز کردن
 • مناسب برای استفاده طولانی مدت

اندازه صحیح تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

اندازه  تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی  در  درجه اول به هدف در نظر گرفته شده و فضای موجود بستگی دارد. اگر می خواهید از  وایت برد شیشه ای مغناطیسی خود برای جلسات یا جلسات طوفان فکری استفاده کنید، یک تخته وایت برد  بزرگتر مناسب تر خواهد بود، در حالی که برای یک تمرین نقشه برداری ذهن، یک گلسبرد کوچک کافی خواهد بود. اطمینان حاصل کنید، که تمام سطح تخته به راحتی در دسترس باشد.

 • تخته های سفید کوچکتر عمدتاً به عنوان کمک حافظه، برای یاد آوری وظایف یا قرار ملاقات ها روزانه استفاده می شوند. ابعاد آن ها از حدود 40 در 60 سانتی متر تا 80 در 60 سانتی متر است.
 • تخته های متوسط به طور ویژه کاربردی هستند و اغلب در اتاق های ملاقات مورد استفاده قرار می گیرند. ابعاد آن ها از 120 در 80 سانتی متر تا 150 در 100 سانتی متر است.
 • وایت برد شیشه ای مغناطیسی بزرگتر یا تخته های تاشو عمدتاً در مدارس، دانشگاه ها و شرکت های بزرگتر مورد استفاده قرار می گیرند. ابعاد آن از حدود 180 در 100سانتی متر تا200 در 100 سانتی متر است.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *