تخته وایت برد های شیشه ای (گلس برد)

تخته وایت برد‌های شیشه‌ ای یک ابزار اساسی برای ادارات، مدارس، بیمارستان‌ها و هرکسی است که افکار خود را یادداشت می‌کند. با وجود اینکه انواع مختلفی از تخته وایت برد‌ها در بازار دردسترس است احتمالاً نمی‌دانید که دلیل تفاوت  شیشه را از سایر سطوح متفاوت برای وایت برد چیست. در اینجا چند دلیل وجود دارد که به این مسئله پی ببرید که وایت بردهای شیشه‌ای آیتک بهترین انتخاب برای فضای کاری شما است.

تخته وایت برد‌های شیشه‌ ای

مقاوم در برابر انواع لکه و اثر نوشته‌های قبلی

وایت برد‌های شیشه‌ای به راحتی پاک می‌شوند و در برابر کار‌های روزمره شما حتی اگر نوشته‌های زیادی را بر روی آن‌ها بنویسید مقاوم هستند. در برابر لکه‌های مختلف از رنگ و مار کر‌های غیر وایت برد نیز مقاوم هستند و شما می‌توانید به راحتی اثر نوشته‌های قبلی‌تان را بر روی وایت برد شیشه‌ای تمیز کنید.

شیشه‌های تمپر شده. سطوح شیشه‌ ای آیتک برد در برابر خراش‌ها  مقاومت می‌کند. تمامی شیشه‌ های ما تمپر شده است و این به معنی قوی‌تر و ایمن‌تر بودن آن نسبت به شیشه معمولی است. همچنین اگر شیشه شکسته شود، قطعات به جای قطعات بزرگ و تیز، کوچک و ظریف خواهند بود و شما می‌توانید با خیال آسوده از آن استفاده کنید.

سطح مغناطیسی – تمامی صفحه‌های شیشه‌ای آی تک برد مغناطیسی هستند، که امکان استفاده از قابلیت‌های بیشتری را برای شما فراهم می‌آورد. می‌توانید به راحتی اسناد را برای مرجع کار خود یا اعلانات برای تیم خود را بر روی آن با مگنت و یا حتی به صورت استیک نوت بچسبانید.

سبک مدرن -سبکی متفاوت و عملکردی جذاب را با استفاده از شیشه‌های آیتک برد به فضای کاری خود اضافه کنید. طرح‌های مدرن تفکر ابتکاری را تشویق می‌کنند و فضای زیادی را برای گسترش همه‌ایده های‌تان فراهم می‌کنند.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *