Phone Custom Custom Custom

بهترین نوع ماژیک گلس برد

گلس برد ها، تاثیری زیبا بر دفتر کار، اتاق کنفرانس یا کلاس ها گذاشته و جلوه ای تمیز و مدرن به هر محیط حرفه ای می بخشند.

کاربرد های آنها بسیار نامحدود است. از گلس برد ها میتوان برای به تصویر کشیدن ایده ها، ارائه، برنامه ریزی و… استفاده کرد.

می توانید برای تقویت تاثیر ارائه، از ماژیک های رنگی استفاده کنید تا به توضیحات خود جلوه گرافیکی بخشیده و نکات مهم را خاطر نشان کنید.

از چه نوع ماژیک هایی میتوان در گلس برد ها استفاده کرد؟

بعد از نصب تخته ممکن است به این موضوع فکر کنید که چه نوع ماژیکی برای استفاده بر روی آن مناسب است؟ هر گونه ماژیکی که قابلیت پاک شدن داشته باشد و رنگ ثابت نباشد قابل استفاده بر روی گلس برد است.

آیتک برد

ماژیک های مخصوصی که از دیر باز به نام ماژیک وایت برد شناخته میشدند بر روی گلس برد ها نیز قابل استفاده هستند و دقیقا با این هدف تولید شده اند. در ادامه چند مدل مختلف از این نوع ماژیک ها را به شما معرفی خواهیم کرد:

ماژیک های مایع Pentel Maxiflo

این نوع ماژیک ها به طور ویژه برای وایت برد و گلس برد تولید می شوند. این ماژِیک ها جریانی مدام و نرم، بدون لک کردن و یا پخش نامناسب جوهر، بر روی تخته ایجاد می کنند.

یک عمل پمپاژ منحصر به فرد پس از عبور از نوک جوهر را دوباره پر می کند. نوک گلوله ای این نوع ماژِک های گلس برد امکان طراحی دقیق با خطوط ریز را می دهد. ضخامت خط ها را میتوان کنترل کرد و با استفاده از رنگ های زیبا، جلوه ی گرافیکی خاصی به ارائه بخشید.

پاک کردن این نوع ماژیک وایت برد شیشه ای به راحتی امکان پذیر خواهد بود، به راحتی از تخته پاک کن و یا دستمالی خشک استفاده کرده و جوهر را از روی گلس برد پاک نمایید. ماژیک های Pentel Maxiflo در بسته هایی چهار رنگه به رنگ های  قرمز، سبز، آبی و سیاه موجود است.

ماژیک های گلس برد Staedtler (استیدلر)

Staedtler  چندین نوع ماژِیک را به طور خاص برای گلس برد ها و سایر سطوح صاف تولید می کند.

سری Lumocolor در بسته های چهار، شش و هشت تایی عرضه می شوند.  رنگ ها شامل آبی، قهوه ای، سیاه، سبز، نارنجی، بنفش ، قرمز و زرد است.

آن ها مرطوب بوده، به سرعت خشک می شوند و بو ندارند.  اگر فراموش می کنید که درپوش ماژیک را پس از استفاده بر روی ماژیک بگذارید، مشکلی نیست، این ماژیک ها به مدت زیادی خشک نمی شوند.

آیتک برد

ماژِیک های گلس برد استیدلر، به لطف ویژگی یکسان سازی فشار اتوماتیک، نشت نخواهند کرد.  نوک گلوله 2 میلی متری امکان کنترل دقیق را فراهم می کند، که به نمای گرافیکی ارائه می افزاید. تخته پاک کن خشک همه چیز را بدون زحمت و بدون جا گذاشتن لکه پاک می کند.

گچ مایع

نشانگرهای گچ مایع ترکیبی از بهترین ویژگی های گچ های قدیمی و ماژیک وایت برد های قدیمی هستند. آن ها به صورت مایع هستند اما پس از استفاده جلوی گچ های خشک را خواهند داشت. بنابراین انعطاف پذیری بیشتری از گچ های قدیمی در اختیارتان قرار میدهند.

رنگ های بسیار زیبا تصویری واضح و خوش آب و رنگ برای شما رقم خواهند زد. برای پاک کردن گچ های رنگی از سطوح گلس برد، لازم است تا تخته را با دستمال و یا اسفنج مرطوب پاک نمایید. پس از آن اثری از رنگ و لعاب گچ های مایع باقی نمی ماند.

تنوع رنگ ها به شما و گروه شما راه های زیادی برای بیان ایده ها می دهد. سعی کنید به هر فرد رنگی متفاوت بدهید تا ایده های هر فرد را از دیگری متمایز شود. برای برخی از ارائه ها، نشانگرهای نئون به رنگ صورتی گرم، زرد یا سبز باعث می شود متن ها از هم متمایز شوند.

گلس برد آیتک برد

رنگ های رایج، از جمله نارنجی ، آبی ، بنفش و قرمز و… نیز موجود است. رنگ های نئون و روشن به خوبی روی گلس برد های سیاه کار می کنند و تضادی پر جنب و جوش با پس زمینه تیره تخته ایجاد می کنند. برای تاثیری زیبا ، رنگ های طلایی و نقره ای را امتحان کنید.

اگر تاکنون از نشانگرهای گچ مایع استفاده نکرده اید، لطفاً دستورالعمل های زیر را در مورد نحوه “شروع” مارکرها بخوانید.

هنگام شروع، گچ رنگی داخل نوک مشاهده خواهید کرد.

نشانگر را تکان دهید.
نوک پایین را روی یک سطح فشار داده و پمپ کنید.
فشار و پمپاژ را ادامه دهید تا اینکه گچ مایع وارد نوک شود.
در ابتدا نوک ماژیک به صورت سفید / برنزه است، اما با فشار دادن و پمپ شدن، رنگی می شود.
ممکن است این فرآیند کمی طول بکشد، بنابراین لطفاً صبور باشید (تا 90 ثانیه طول)

تجهیزات جانبی

حتماً در هنگام خرید ماژیک برای گلس برد های خود، تخته پاک کن ها و لوازم جانبی دیگر را به یاد داشته باشید.

از دیگر ملزومات گلس برد ها تخته پاک کن ها هستند. جنس این محصول برای استفاده بر روی وایت بردهای شیشه ای باید نرم بوده تا به مرور زمان خراشی بر سطح تخته ایجاد نکند.

همچنین نصب پایه ی تخت پاک پاک کن و ماژیک به شما امکان میدهد تا به راحتی تجهیزات لازم را در دسترس داشته باشید.

شرکت آیتک برد تولید کننده و فروشنده انواع وایت برد شیشه ای با خاصیت مغناطیس همراه با ماژیک گلس برد، همواره تلاش می کند بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *