Phone Custom Custom Custom

بهترین لوازم جانبی برای وایت برد شیشه ای کدامند؟

وایت برد شیشه ای آیتک برد، یک وسیله به سبک مدرن را به کارهای روزمره شما اضافه می کند. سطح شیشه ای صاف آن، امکان ابراز خلاقیت و برقراری ارتباط با تیمتان را آسان می کند. با این حال ، وایت برد های شیشه ای در بحث پاک شوندگی متفاوت از سطوح دیگر هستند. برای تاثیرگذاری هر چه بیشتر وایت بردهای شیشه ای، به ابزارهای مناسب نیاز خواهید داشت. در ادامه چند توصیه برای کمک به شما در استفاده هر چه بهتر از وایت برد شیشه ای ارائه شده است:

آیتک برد

ماژیک های مناسب را انتخاب کنید

از آنجایی که شیشه ی گلس بردها ضخیم تر از سطوح شیشه ای دیگر است ، باید از ماژیک هایی با رنگدانه های قوی استفاده کنید. ماژیک هایی که مخصوص سطوح شیشه ای ساخته شده اند و هر بار رنگ جسورانه و پررنگی را ارائه می دهند. استفاده از ماژیک هایی که در ساخت آن ها از جوهرهایی استفاده شده است که  آسان پاک شوند از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید. با استفاده از این ماژیک ها می توانید پیام های مجذوب و چشم نواز بنویسید یا همه چیز را پاک کنید تا دوباره با یک بوم خالی شروع کنید.

نوشته خود را با ابزار مناسب پاک کنید

هر پروژه را با یک صفحه تمیز شروع کنید. استفاده از تخته پاک های مخصوص به تمیز شدن هرچه بیشتر وایت بردهای شیشه ای کمک میکند، علاوه بر این استفاده از تخته پاک های مخصوص باعث میشود سطح گلس برد بدون خش و تمیز باقی بماند.

وایت برد شیشه ای آیتک برد

سعی کنید هر بار با یک تخته تمیز شروع کنید. هنگامی که یک پروژه را به پایان می رسانید و به فضای جدیدی برای ارائه خود احتیاج دارید، تخته پاک کن های مخصوص گلس برد، به شما امکان می دهند چشم انداز بزرگ بعدی خود را با یک فضای کاری تمیز شروع کنید.

استفاده از تخته پاک هایی که درون آن ها آهنرباهای مغناطیسی قوی به کار برده شده است، این امکان را میدهد تا در صورت احتیاج نداشتن به تخته پاک کن بتوانید آن را بر روی سطح تخته رها کنید.

از آهنرباهای پرقدرت استفاده کنید

برای نصب اسناد در صفحه شیشه ای خود، به آهن رباهایی با قدرت بالا نیاز خواهید داشت. حتما از آهنرباهای مخصوص صفحه های شیشه ای مغناطیسی استفاده کنید که به اندازه کافی برای نگه داشتن کاغذ ها و اسناد بر روی سطح شیشه ای قوی هستند. لطفا توجه داشته باشید که وایت برد های شیشه ای باید در ترکیب با آهنرباهای فوق العاده قوی استفاده شوند. توصیه می کنیم از آهنرباهای مخصوص گلس برد استفاده کنید.

آهن رباهای دکمه ای

استفاده از آهنرباهای دکمه ای گزینه مناسبی برای این مورد خواهد بود، این آهنرباهای دکمه ای با آهنرباهای نئودیمیوم قوی ساخته شده اند که برای کار بر روی وایت برد های شیشه ای مغناطیسی طراحی شده اند.

این آهنرباها با هشت رنگ موجود می توانند یک راه عالی برای افزودن جذابیت بصری به تخته های سفید باشند. آهنرباهای دکمه ای گرد، فقط 7/8 اینچ قطر دارند. یک آهنربای واحد باید بتواند تقریباً 5 ورق کاغذ را روی وایت برد شیشه ای مغناطیسی نگه دارد. لطفا توجه داشته باشید که اندازه کاغذ ، وزن کاغذ و استحکام قابلیت های وایت برد شیشه ای مغناطیسی ممکن است در این مورد تأثیر داشته باشد.

وایت برد شیشه ای آیتک برد

اشکال مغناطیسی راهنما

همچنین اشکال و نشانگرهای مغناطیسی رنگی به شما کمک می کنند، تابلوهای برنامه ریزی سفارشی ویژه ای را ایجاد کنید. اشکال گوناگونی وجود دارند که میتوانید طبق نیاز خود یکی از آن ها را از میان ستارگان ، حلقه‌ها ، پیکان و موارد دیگر انتخاب کنید.

ربان های مغناطیسی

ربان های مغناطیسی مخصوص، قابلیت این را دارند که نوشته ای بر روی آن ها درج شود و با قدرت مغناطیسی که دارند میتوانند نوشته های شما را برای یک زمان طولانی نگه دارند. با این حال ، روبان مغناطیسی را می توان به راحتی بر روی وایت برد های شیشه ای مغناطیسی، تابلوهای برنامه ریزی جابجا کرد. در صورت نیاز به برش ، میتوانید آن را با قیچی ببرید.

حروف و اعداد مغناطیسی

حروف و اعداد مغناطیسی میتوانند یکی از موارد کاربردی برای استفاده بر روی وایت برد های شیشه ای باشند، این حروف به خصوص برای تدریس به کودکان بسیار پر استفاده هستند. نمادها ، تاریخ 1-31 ، ماه های سال و روزهای هفته از دیگر مواردی هستند که در این دسته قرار میگیرند.

تخته خود را تمیز کنید

با استفاده از اسپری های تمیز کننده ی وایت برد های شیشه ای، لکه های سطح را از بین برده و عمر صفحه شیشه ای خود را با تمیز کردن های منظم طولانی کنید. استفاده از پاک کننده های صفحه شیشه ای که دارای فرمول خشک کن سریع باشند، باقیمانده تمامی نوشته های قبل را از بین می برد و به بازگرداندن صفحه شما به حالت اولیه کمک می کند.

استفاده از نگهدارنده های مخصوص جهت نگهداری ماژیک ها

وایت برد شیشه ای آیتک برد

نوعی کاپ مخصوص وایت برد های شیشه ای طراحی شده است که با آهنرباهای قدرتمند بر روی وایت برد های شیشه ای مغناطیسی نصب می شوند و محل مناسبی برای قرار دادن ماژیک ها هستند. نوع دیگری از نگهدارنده ها وجود دارند که به صورت قطعه ای افقی بر روی تخته نصب می شوند و میتوان برای نگهداری ماژیک ها از آن ها استفاده کرد.

برای مشاهده و انتخاب تمامی لوازم جانبی وایت برد شیشه ای آیتک برد کافیست بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *