Phone Custom Custom Custom

افزایش طول عمر وایت بردهای شیشه ای

یکی از سوال هایی که در مورد وایت برد های شیشه ای بسیار پر تکرار است این است که چند سال می توان از آن ها استفاده کرد ؟  پاسخ به این سؤال دشوار است اما در یک جمله می توان این طور توضیح داد که وایت برد های شیشه ای به اندازه ی دیواری که آن را بر رویش نصب می کنید عمر خواهند کرد.

برد های شیشه ای مانند تخته های سفید سنتی ، خراب نخواهند شد، زیرا علاوه بر اینکه پوسته پوسته نمی شوند در طول زمان لک و یا خش نیز نمی گیرند. یکی از دلایل نارضایتی کاربران تخته های سنتی این است که در طولانی مدت لکه می شوند و دیگر قابل استفاده نیستند، اما این موضوع در مورد گلس برد ها صدق نمی کند، زیرا آن ها با توجه به خاصیت شیشه ای که دارند، به راحتی شسته می شوند.

شیشه های به کار رفته برای گلس برد ها از جنس شیشه ی گرمادیده بوده که 5 تا 10 برابر از شیشه معمولی قوی تر است و در صورتی که ضربات قدرتمندی به تابلو وارد نشود ، دیگر لازم نیست که نگران شکستن آن باشید. تخته وایت برد های شیشه ای بسیار شیک تر از شیشه های معمولی هستند.

در رنگ ها و اندازه های متنوعی تولید می شوند که به شما امکان می دهد بهترین دیزاین را برای دفتر خود انتخاب کنید. نه تنها می توانید از میان طرح های یخی ، شفاف ، سیاه و سفید  انتخاب کنید، بلکه در واقع می توانید از میان مجموعه ای از رنگ هایی متنوع دیگری که وجود دارند نیز با توجه به دیزاین محل مورد نظر خود استفاده کنید.

حتی می توانید نام تجاری یا لوگوی خود را درون شیشه هک کنید. اگر شیشه ای شفاف ، ظاهری مرسوم و مد روز را انتخاب می کنید ، همیشه می توانید رنگ های مختلفی را در پشت تابلوها بکشید تا رنگی را برای تعطیلات، رویدادهای خاص یا فقط یک رنگ پر انرژی در نظر بگیرید.

وایت برد شیشه ای آیتک

نکاتی برای افزایش طول عمر وایت برد های شیشه ای

پاکیزه نگه داشتن وایت برد های شیشه ای باعث بالا رفتن طول عمر آن ها می شود. هر چند بر خلاف تخته سیاه ها و وایت برد های قدیمی، که نیاز به تمیز کردن های پی در پی و سختی داشتند، این نوع وایت برد ها بعد از هر بار استفاده به راحتی با استفاده از دستمال مرطوب و یا تخته پاک کن تمیز می شوند. علاوه بر این دیگر نیازی نیست نگران مدت طولانی که آثار ماژیک بر سطح تخته میماند باشید، زیرا هر چقدر هم که طول بکشد تخته به راحتی تمیز می شود.

  • برای تمیزی بهتر تخته وایت برد های شیشه ای می توان از ماده ی شوینده ی ضعیفی که توسط آب رقیق شده باشد بر سطح تخته اسپری و سپس با دستمال نرمی آن را پاک کرد.
  • برای محافظت بهتر و افزایش طول عمر وایت برد های شیشه ای از تجهیزات خشن و تیز برای تمیز کردن آن استفاده نکنید.
  • پاک کننده های حاوی Hydrofluric یا اسید فسفریک باعث خورده شدن تخته وایت بردهای شیشه ای می شوند ، بنابراین از آن استفاده نکنید
  • .تغییرات شدید درجه حرارت در شیشه می تواند منجر به شکستگی (شکستگی حرارتی) شود بنابراین تخته های سفید شیشه ای را در نور مستقیم آفتاب تمیز نکنید تا شیشه  خیلی گرم نشود.
  • برای تمیز کردن آن ها از تیغه یا وسایل نوک تیز استفاده نکنید.
آیتک برد

شیشه های تمپر شده چقدر دوام می آورند؟

شیشه های تمپر شده می توانند در هر نقطه از پنج تا ده برابر قویتر از شیشه معمولی باشند. برای تولید آن ها از یک روش کنترل حرارتی یا شیمیایی کنترل شده برای افزایش استحکام استفاده می شود. خنک کردن شیشه به تعادل تنش های داخلی در شیشه کمک می کند و به آن اجازه می دهد که به جای اینکه در قسمت های بزرگ فشرده شده شکسته شوند ، به خرده های کوچک مانند سنگ ریزه تبدیل شود. شیشه های حرارت دیده برای مقاومت در برابر فشار 65  مگا پاسکال ساخته شده اند، با این حال می توانید فیلم های زیادی را با پیدا کنید که افرادی سعی در شکستن این نوع شیشه ها دارند. در این سری ویدئو ها مقاومت بالای شیشه های حرارت دیده به خوبی نمایش داده می شود.

مزایای استفاده از وایت برد های شیشه ای با طول عمر بالا

سازگار با محیط زیست: علاوه بر اینکه طول عمر وایت برد های شیشه ای طولانی است، به جرات می توان گفت که این نوع برد ها سازگار با محیط زیست نیز هستند، زیرا آن ها با مواد قابل باز یافت ساخته می شوند. تولید کنند گان نیز از لحاظ زیست محیطی آگاهی دارند و اطمینان می دهند که تخته ها با کمترین ضایعات و آلودگی های ممکن ساخته می شوند. تخته های شیشه ای جایگزین خوبی برای تخته های سفید مصنوعی هستند.

مغناطیسی :یکی از ساده ترین راه ها برای سازماندهی این است که تمام اسناد ، یادداشت ها و ارائه های خود را همه در یک مکان نگه دارید. وایت برد های شیشه ای مغناطیسی برای کمک به شما در سازماندهی فراهم شده اند. این ویژگی برای نگهداری ایده ها ، برنامه ها و رسید ها همه در یک صفحه عالی است.

تصویر مدرن: یکی از بزرگترین ویژگی های وایت برد های شیشه ای ، تصویر براق و مدرنی است که به مخاطبین ارائه می دهد. می توانید مشتریان خود را با گلس برد های خود تحت تاثیر قرار دهید زیرا این نوع از برد ها  به خوبی فضای دفتر شما را تغییر می دهند. تخته ها یک اینچ از دیوار فاصله دارند و استفاده از آن ها زیبایی چشم نوازی را به اتاق می بخشد.

 وایت برد شیشه ای تخته وایت برد شیشه ای وایت برد شیشه ای مغناطیسی تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی تخته وایت برد گلسبرد

وایت برد شیشه ای آیتک برد

درج دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *